Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs sperma az ejakulátumb...

Ha nincs sperma az ejakulátumba, akkor azt hogy hivják?

Figyelt kérdés
mármint amibe van a sperma normális esetben.merthát valami kijön ugye,de ennek mi a neve?

2014. dec. 5. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi van? :D

kicsit pontosabban megfogalmaznád?

az elő nedvre gondolsz? abban is van sperma. más váladék nem jön a férfiakból tudomásom szerint csak az elő nedv és a sperma

2014. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem talán az azoospermiumra gondolsz?(nem tudom,hogyan kell leírni):)
2014. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen azoospermia van a páromnál,de már tudom hogy a prosztata váladékra gondoltam.köszi
2014. dec. 5. 20:12
 4/9 anonim válasza:
Nálunk is ez azoosperma a gond a férjemnél esetleg mi próbáltuk ezt a fer 14 extra férfi vitamint akkor e vitamint cinket szelént c vitamint szedett de nem sikerült javítani esetleg valaki amivel tudott javítani leirná
2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azoospermia a neve, ahogy az előttem szólók is megírták.


OFF.

Férjemnél is ez van. Először ki kellene deríteni, hogy mitől van, mert a lombik sikerességét befolyásolhatja. Elzáródásos-e (mondjuk egy gyulladás vagy fiatalkori mumpsz, esetleg sérülés miatt) vagy genetikai. Nálunk úgy néz ki, hogy genetikai eredetű, a cisztás fibrózis mutációja ezt hozta ki. "Bizonyos CFTR mutációk, melyek nem okoznak klasszikus CF tüneteket, fiúgyermekekben veleszületett ondóvezeték hiányhoz vezetnek." Bővebben: [link]


A FER14-et ő is szedte 3 hónapig, a sejtek minősége javult. A 4. lombik lett sikeres friss biopsziával.:)

2014. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gratulálok az utolsonak:) nekünk jó lett a genetika uh nem tudjuk mitől rossz. hormon potlást fog majd kapni.
2014. dec. 10. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.

Köszönöm!


Volt rendes genetikai vizsgálat is, ezek szerint?


Mert amikor a férjemnél a nyálból vettek mintát pár éve, akkor negatív volt a leggyakoribb CF mutáció, most újra megvizsgálták vérből, és pozitív lett ugyanaz az eredmény. Nagyon szomorú, hogy egy genetikai vizsgálat is ekkorát tévedhet!!! Ráadásul egy másik CF mutációt is találtak nála. Nálam szerencsére nincs semmi ilyen.

Ma megyünk a genetikai tanácsadásra.

Ezt azért írom, mert mindennek van oka, csak nehéz kideríteni.

Azt tudjátok, hogy a hereszövetben látóterenként hány db spermium előalak van, illetve milyen a Johnsen score-ja, esetleg?

2014. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia.nem sajnos nem tudjuk h látoterenként hény sperma van,és a skálán sem tudjuk az eredményt.ezt hol és ki nézi nézte volna?vagy kitől kérdezzük meg? Vérből volt a mutácio vizsgálata negativ.
2014. dec. 14. 07:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg az andrológus, aki műti, annak "illene" tudnia a Johnsen score-t. Bár mi is úgy tudtuk csak meg, hogy a férjem rákérdezett a Papp professzortól. Azt meg a meddőségiben tudják megmondani, mikor a petesejtet megtermékenyítik, hogy látóterenként hány darab spermium van, illetve milyen a minősége.
2014. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!