Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetséges elvégezni a...

Mikor lehetséges elvégezni a tesztet?

Figyelt kérdés

Párommal pár hónapig nem éltünk testi kapcsolatot, mert külföldön dolgozott. Azóta itthon van és persze volt. Most úgy érzem mintha terhes lennék, és a beágyazódást érezném.

Megszakításosan "védekezünk" ha becsúszna a baba persze nem lenne gond. Egyszer már megfogant így, csak elég hamar el is ment sajnos...

Mikor együtt voltunk, nem vette ki időben a párom és egy kevés jött belém. Ezért is hinném, hogy talán a beágyazódást érzem, pont időben lenne.:)

Hiszen hónapokig nem éreztem semmi ilyet, most hogy együtt voltunk meg igen.

A menstruációmnak csak hónap végén kell megjönnie, tehát kizárt hogy azt érezném.

Csak az elmaradt menszesz után mutatja ki a teszt az eredményt?

Azért kérdezem mert naponta eljárok edzeni, és amég nemtudom biztosra hogy baba e, addig nem nagyon szeretnék járni nehogy baj legyen...

Ti éreztétek a beágyazódást? Nektek milyen jelei voltak?

Tudom, nem mindenkinek vannak tünetek.


2014. dec. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
aktus utan 14 nappal a legkevesebb kimutatja a teszt az eredmenyt ! ugy hogy ha eltelt az ido tesztelj
2014. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hónapokig ovu-mensi között úgy járta, mintha tojásokon lépkednék, nehogy baja essen a babának. Persze soha nem voltam terhes.

Aztán egyszer neki álltam egy brutál karioedzésnek. Na akkor teszteltem pozitívat.


Ha egészséges a terhesség, akkor az megtapad rendesen. Ha meg nem, akkor előbb-utóbb úgyis elmegy.


Éld a rendes életed, és ha nem jön meg, akkor tesztelj!

2014. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódás akkor volt, amikor meg kellett volna jönnie, ja és véreztem is, ami másnapra elmúlt. Ekkor reggel lett először pozitív a teszt, előtte nem. Nagyon fájt a hasam a beágyazódáskor. Ha neked csak a hónap végén kellene megjönnie, akkor most csak max. peteérést érzel, nekem az is nagyon fájdalmas, de azt a petefészkemnél érzem oldalt.
2014. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!