Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek meg? Milyen ez...

Remenykedhetek meg? Milyen ez a teszt?

Figyelt kérdés

4 nap van meg a "nemvartig" szerintetek lehet ebbol meg valami?


[link]


[link]



2014. dec. 6. 13:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút felesleges tesztelned ilyen korán. Hiába negatív, nem jelent semmit. Csak magadat idegesíted vele.
2014. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

....

...

...........

..

Szóval miért tesztelsz négy nappal a nem várt előtt???


Értem én, hogy vágysz rá, de nézd, én már a nem várt előtt napokkal éreztem, hogy valami nem olyan, mint máskor - a nem várt napján teszteltem először és akkor még csak halvány pozitív volt.


Várd ki, és tesztelj akkor. Foglald le magad bármivel, akármivel.

Hajrá!


Kérdésre válaszolva:

ez egy negatív teszt, de nem várt előtt négy nappal ne is számíts másra. igen, még lehet belőle valami, akár egy baba is. :D

2014. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ilyen korán tesztelni, akár mit is mutasson a teszt;

Mert ha negatív, akkor totál nekikeseredsz, pedig lehet, hogy terhes vagy, csak még túl alacsony a HCG szinted.


Ha pozitív, akkor meg nagyon megörülhetsz, pedig az ilyen korai terhességek nagyon nagy hányada megszakad, és rendesen megjön a vérzés. (Esetleg 1-2 napot késhet.)

2014. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van csak olvastam, hogy sok lanynak kimutatta mar a 10. 11. Dpon a terhesseget!

Van par tesztem gondoltam megnezem:)

2014. dec. 6. 14:20
 5/30 anonim ***** válasza:

Én látom halványan mobilról nézem.ez nagyon jó ahhoz képest hogy még mikor kellene megjönnie.

Nyugi jó lesz ez.


3 gyerkőc anyuja

2014. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nemvárt előtti napokban is már lehet pozitív a teszt, de ilyenkor jön a hatalmas csalódás, mert a teherbeesés akkor fejeződik be, ha sikerült a beágyazódás.


De a HCG már a DPO 8-9. napján elkezd termelődni, tehát a DPO 10-11. napon lehet pozi a teszt, de ha nem sikerül a beágyazódás, akkor elmegy a mensivel a petecsomó.


A nemvárt napján ha pozi, akkor már befúrta magát a picike. :)


Szóval nyugiii, és várj még 4 napot. Szerdán én is tesztelek. Majd remélhetőleg együtt örülünk! :)

2014. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én is látom halványan. Várj még pár napot, nyugi :)
2014. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)) drukkolok neked szerdai tesztelo:))
2014. dec. 6. 21:07
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is látok ott valamit, de lehet csak beképzelem. Drukkolok Neked, és mindenképpen írj majd! :)
2014. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Irok mindenkeppen:)

2014. dec. 7. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!