Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOs beteg vagyok, nemreg...

PCOs beteg vagyok, nemreg derult ki, viszont babat szeretnenk, de nem tudom sikerult-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mint irtam babat szeretnenk.

Nem tudom hogy osszejott e.2honapja nincs meg,igy nem tudom mikor lenne peteeres stb..

A parommal egyutt voltunk,de csak jovoheten fogom megtudni hogy sikerult-e vagy sem.

2hete gorcsol a hasam es szur a petefeszkem,reggeli rosszulletek gyotornek,emelyges es most 3 het elteltevel folyamatosan pisilnem kell.

A mellem megduzzadtak es fajnak,szerencsere most nem.Puffadt a hasam.

Az orvosok meg nem lathatjak mint tudom,majd 6 hetben.



2014. dec. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt pcos esetében is pozitív, ha terhes vagy.
2014. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Ha a terhesség miatt vannak tüneteid, akkor már annyi HCG van a szervezetedben, hogy ordító erős pozitívnak kell lenni a tesztnek.
2014. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg a pajzsmirigyem is tulteng,attol se fog megvaltozni??

1tesztet mar csinaltam hetfon de az negativ lett,1et jovohet kedd vagy szerdan csinalok a masikat 1 het mulva.

Ha meg negativ lesz akkor nem tudom mitol lehet ez,nem beszelem be magamnak mert nem hittem hogy sikerulni fog.

Remelem hogy baba,koszonom a valaszokat.

2014. dec. 6. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy nem befolyásolja a HCG tesztet, nyugodtan végezd el!
2014. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,tudom hogy hulye kerdes de nem tudtam.
2014. dec. 6. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!