Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért írok hogy Abortusz után...

Benziini kérdése:

Azért írok hogy Abortusz után mennyi idövel eshetek újra teherbe? A babát elkellet vetetni mert beteg volt. A párommal szeretnénk még babát, Már van 3 gyemekem ők már nagyok. Én 38 éves vagyok. Várom válaszotok. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem a doki minimum 3 hónapot mondott missed ab.után.

Ahogy láttam itt,általában mindenkinek ezt javasolják.

2012. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy az első rendes vérzés után. De fórumokon én is 3 hónapot látok. Sok sikert!
2012. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol mást mondanak/írnak. Nekem 2 hónappal később már ott csücsült az új babus. :) Egyébként azt is szokták mondani, hogy jobb minél előbb, mert a terhességet megjegyzi a szervezet, még dolgoznak a hormonok, és könnyebb újra teherbe esni.
2012. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 3 hete volt a befejező műtét, mert nem volt már szívhangja a kicsinek.Nekem az orvos semmit se mondott, hogy 3 hónap vagy azonnal.Én úgy döntöttem, hogy megvárom, hogy megjöjjön rendesen(1 ciklus) és utána azonnal próbálkozunk.Képtelen lennék várni:(...
2012. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat.Kicsit nyugodtabb vagyok,már csak azért is mert ugye el kellett vetetni szegénykémet,másrészt azért is mert félek hogy már így 38 évesen nem esek olyan könnyen teherbe,meg 1 Abortusz után.Akkor bízunk a párommal.
2012. szept. 13. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Első válaszoló vagyok.

Én is 38 vagyok,van két gyerekem,és nincs gondom a teherbe eséssel,csak a babákat megtartani nem sikerült még.

Szóval,legközelebb egyből abbahagyom a munkát,és megpróbálok nem stresszelni.

Neked is ezt javaslom,és szorítok nagyon!:)

2012. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elmulik a verzes lehet probalkozni folsavat es multit szedd nagyon fontos. Nem lesz semmi baj 38 eves meg nem idos van aki akkor kezdi az elso gyerekkel.

Erot kivanok a baba elvesztesenek feldolgozasahoz es sok sikert a kovetkezo terhesseghez

2012. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm bisztató válaszotokat.:)
2012. szept. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!