Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy ha terhesség alatt...

Igaz hogy ha terhesség alatt ha nagyon stresszesek Vagyunk, az kihat a magzat egézségére?

Figyelt kérdés
Volt köztetek olyan aki nagyon ideges, esetleg depressziós volt a terhessége alatt, és hogy észlelehető volt e valami probléma a gyerekénél?

2014. dec. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességemet végig sírtam a férjemmel való problémák miatt, a kisfiam egészséges. Második terhességemet végig idegeskedtem a kisfiam miatt, a kislányom egészséges.
2014. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A második gyereknél. Azért nem mentem a vonat el, hogy a másik gyerekkel ne cs.... szek ki és a már volt férjemnek ne adjam meg azt az örömöt, hogy a lakásomba becuccolhatja a barátnőcskéjét.

A gyerek nagyon nyugodt viselkedésű, nem ideges természet. Enyhébb fokú tanulási vannak, de mást is ismerek, akinek a gyereke ilyen és nem volt problémás a terhessége, szóval kérdés, hogy az enyém a problémák nélkül ugyanilyen lenne-e.

2014. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Félidős voltam a kislányommal, az akkor 19hós fiam agyhártyagyulladást kapott. 1hónap kórház, intenzív osztály, lélegeztetőgép... 4nap után mondták ki, hogy túléli, de nem tudni milyen károsodással...

A terhesség végéig nem tudták megmondani, a magzat beteg-e, túléli-e a szülést.

Ja, a kisfiamat nem látogathattam a kórházban a terhesség miatt!

Úgy érzem, ez épp elég stressz.

Végeredmény: mindenki él és makk egészséges. A kislányom azóta már féléves is elmúlt.

2014. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem érdekli a babát semennyire, hogy stresszelsz-e. Nem lesz tőle se beteg, se depis, se zizi. Nekem a nagyobbik fiam 3,5 év után fogant, 2 meddőségi okot is feltártak, aztán mégis spontán terhes lettem, és fél éven belül 2x elvetéltem. Amikor megfogant a fiam, már alapból rettegtem, elkezdtem vérezni, onnan már teljes összeomlás volt, neki odabent semmi baja. Végre a 18 hetes uh után megnyugodtam, kb egy hétre rá autóbalesetben meghalt a párom testvére. Egy hónapra rá pedig az Apukámról derült ki, hogy az a valami, amit kivettek egy műtétnél, rosszindulatú volt. A picinél ehhez képest "csak" a párommal veszekedtünk rengeteget, és ennek folyományaként az ő családjával a szülésig ment a háború. Mindkét kis csoda nagyon vidám kisgyerek :)


Utolsó: iszonyat lehetett neked... Nagyon örülök, hogy jól vagytok.

2014. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!