Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pénteken bementem a kórházba mert késett majdnem 2 hete, megvizsgáltak és petefészek cisztát találtak. Azt mondták maradjak bent megpróbálják kihajtanI de én haza jöttem azt mondtam ha hètfóig nem jön meg vissza megyek és befekszem. De ma megjött.. ez jó jel?? Holnap azért vissza megyek mert vért akarnak venni és gondolom ha elmúlik akk megvizsgálnak újra.. szerintetek ez jó? És egy "ártalmatlan" ciszta volt? 2 hetet késett

2014. dec. 7. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés az, hogy akkota nagy baj nem lehet ha megjött nem? Csak valamiért nem jól repedt meg a tüsző.. és ez magától visszahúzódik..?! Viszont most felborult a ciklusom, nem tudom mikor lesz ovum vagy mikorra várjam legközelebb.. babát szeretnénk
2014. dec. 7. 22:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni, hogy a mensivel ürülni fog e.
2014. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk találgatás helyett menj vissza az orvoshoz.
2014. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
MONDJUK :) holnap megyek ahogy írtam is.. csak tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyanokra akik jártasok ebben a dologban.
2014. dec. 7. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2014. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap nagyon fájt..adtak gyógyszert, még mindig vérzek majd ha elmúlik akkor megvizsgálnak..
2014. dec. 9. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!