Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély hogy terhes legyek? S O S Gumiügy.

Figyelt kérdés

Gumival védekeztünk én voltam felül és mikor leszálltam, egy kis cucc kifolyt és a férjem hasán volt néhány csepp. Nem tudom juthatott e belém is.

Tudom olyan hülye kérdés, de nagyon félek. 11 hónapos a kislányom és nagyon nem szeretnék másikat, egyenlőre. Meg nem is nagyon ajánlott, mert koraszülésem volt és a dokim 2 év szünetet javasolt minimum.

Ha erre gondolok csurog a víz a hátamon, ja és peteérésem van,most számoltam ki.

Kérlek segítsetek, és ne nézzetek hülyének, xar helyzetben vagyok. És még lelkileg sem hevertem ki a koraszülést.


2010. febr. 1. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem mivel lefelé folyt a cucc nem hiszem, hogy teherbe estél volna.

2010. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy ha ennyire nem aktuális még egy baba,akkor inkább kérj egy eseményutáni tablettát. Az első válaszolóval nem értek eggyet,mert a kiskatonák elég ügyesek ahoz,hogy attól,hogy lefelé folyik nagy részük,még fel is jussanak egy páran. Nem megijeszteni akarlak,de én nem bíznám a véletlenre.
2010. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de mondtam a férjemnek, aki azt mondta, hogy lehetetlen hogy terhes legyek, és nem hajlandó eseményutánit venni. És még nincs 3 hónapja, hogy vettem be. Tudom nagyon L-ek vagyunk. Akkor meg a gumi lecsúszott. Nagyon elegem van a gumizásból, de sajna nincs sok választásom, mert a gyógyszer kizárt.
2010. febr. 1. 09:21
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem, ha nem láttatok szakadást, akkor az belőled folyott. ne aggódj!
2010. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt szakadás de az nem belőlem jött, megvizsgáltam.
2010. febr. 1. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:

hogy vizsgálod meg?


mert kinézetre elég hasonló

2010. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ugyan az más az állaga, meg a szaga.
2010. febr. 1. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:

ha tényleg az volt, akkor van rá némi esély. de inkább kevesebb, mint több. ha abból indulok ki, hogy egészséges pároknak is van, hogy egy évbe telik összehozni egy babát. pedig ők igazán rajta vannak az ügyön.

szóval annyit mondok, hogy feleslegesen ne aggódj. ráérsz akkor ha mondjuk 2 hete késik. de addig ne idegeskedj rajta feleslegesen

2010. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 1. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ra esely de szerintem is meg folosleges aggodni.
2010. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!