Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik. Folyamatosan...

9 napja késik. Folyamatosan olyan érzésem van mintha mindjárt megjönne. Szurkál a hasam hol az egyik oldalt hol a másik oldalt. Tegnap du. Csináltam x-epil tesztet, negatív lett. Ma első vizeletből is csináltam facelle tesztet, de ez is nega?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogamzásgátlót, óvszert hasznaltunk, és nem vettünk észre semmilyen bakit. Lehet hogy esetleg valami más okozza a késést pl ciszta vagy PCOS? Pénteken megyek dokihoz, ha addig nem jön meg.
2014. dec. 10. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt azért még hozzá kell tennem, hogy elég stresszes hónapon vagyok túl, régen ettem már meg ennyi ideget. Illetve többször is fel voltam fàzva, de tea kúrával elmúlt.
2014. dec. 10. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Idegeskedés miatt is késhet. Viszont akár terhes is lehetsz. Nekem a fiamnál két hétig nem mutatta ki a teszt. Reggel teszteljél.
2014. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Mindenképpen csinálok reggel tesztet.
2014. dec. 10. 14:30
 4/7 anonim válasza:
Megírod majd, mi volt?
2014. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze :)
2014. dec. 10. 17:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Most csinaltam meg a 3. tesztet, ez is negatív. Szerintem ha baba lenne azt már legalább egy halvány pozi jelezné...
2014. dec. 11. 07:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Írom a fejleményeket:

Tegnap elmentem dokihoz. Megvizsgált, azt mondta, első ránézésre nem baba, de azért csináljunk vizelet tesztet. Ma reggel bevittem a laborba. Délelőtt folyamán pedig megjött a menstruációm. Délután azért visszamentem a dokihoz a teszt eredményéért, negatív lett az is. Véleménye szerint az idegeskedés miatt, vagy a felfázásom miatt lehetett ez a késés. Felírta a Deciora-t és ennyi. Azért engem még picit aggaszt ez a dolog, minél előbb szeretnék csináltatni egy komplett kivizsgálást (laborvizsgálat, vizelet rutin, ultrahang, nőgyógyászati vizsgálat, cytológia, hüvelyi ultrahang és mindent amit lehet :)).

2014. dec. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!