Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az én kérdésem a következő.17-...

Az én kérdésem a következő.17-én kellesz a nem vártnak lennie, de én engedve a csábításnak a tesztet most 13-án megcsináltam ami persze negatív lett, és a teszt csík is halvány elmosódott volt. Megtudná mondani valaki mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz volt a teszt. Bár a jó teszttől is "jogos" a negatív eredmény ilyen korán. Nagyon sokan, még a vérzés kimaradása után napokkal is negatívat tesztelenek, mert az ember szervezete nem egy óra, aminek mindig pontosan kell "járnia". Ne türelmetlenkedj!
2012. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már nekem is így hogy halvány volt a kontroll csik is de negatív az negatív maradt.Neked még korán volt a teszt.
2012. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél, ha a teszt csík halvány valószínű, hogy vagy a teszt hibás, vagy valamit rosszul csináltál! Várd meg a 17.-ét az újabb teszteléssel!
2012. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotok.Lenne még valami.Pete érés után 9nappal szurkált a hasam,és néha a méhemnél is éreztem valamiféle kis fájdalmat,ugy,h ezt így nem lehet beképzelni.(Mert fordúlt már elő velem ilyen)Sajnos azota nagyon ritkán érzek valami ilyesmit,és azt is alig érezhetően.Megtudnátok mondani,h ez mit jelent?Bocsánat,h így kihasznállak benneteket,de sajnos senki nincs a közelemben aki segíthetne.előre is köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 14. 13:16
 5/10 ozsi987 ***** válasza:
Szia. Én is ugyanígy voltam. 11-re nem vártam. Előfordult már 1-2 nap csúszás, de még most se jött meg. 10, 11, 12 negatív lett :(
2012. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti egész pontosan, hogy korán teszteltél. Ha 17-én elmarad, akkor 18-án tesztelj.
2012. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szia ozsi987!TE éreztél,vagy érzel valami tüneteket?mell fájdalom,vagy több fehérfolyás.mert nekem ezek nincsenek.
2012. jan. 14. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a bizonytalanul, előjövő, elmúló alhasi fájdalmakat rengeteg dolog okozhatja: a ciklusod változását kísérő hormonok, változó vérbőség, enyhe felfázás, bélgörcs... Túl nagy jelentőségük nincs, ha nem erősödnek, és nem kíséri őket egyéb tünet.
2012. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ozsi987 ***** válasza:
2012. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ozsi987 ***** válasza:

Még ma sem jött meg. Holnapig várunk, kedd reggeliből teszt.

Még egyszer, hátha++++++++++++++++++

2012. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!