Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy volt peteeresem...

Lehet, hogy volt peteeresem csak rosszul mertem a homet?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban kezdtem el merni a homet es nem ment fel a hom meg pedig 29. napnal vagyok. 38 napos volt az elozo cilus elotte meg 3 evig bogyot szedtem. 28 napos sosem volt.

Szoval merem a homet, de voltam beteg 2 hetig es nem is mertem csak csipogasig es nem 5 percig, valamint a 6 orai alvas sem mindig jott ossze. Volt hogy nem istudtamaludni egy percet sem es a reggel sem sikerult nem mozogni meres elott, mert be kellett alitanom a telefont az 5 percre az utobbi par meresnel. Lehet hogy volt pe. csak rosszul csinaltam? CSinaltam ovu tesztet is es az pozitivnak tunt nekem amikor ott lett volna az ideje.


2014. dec. 11. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha keveset, vagy nem alszol, illetve mozogsz, akkor magasabb lesz a hőd annál, ami a szabályosan mért ébredési hőd lenne, nemhogy alacsonyabb. A reggeli mérésnek az lenne a célja, hogy a legalacsonyabb hődet kapd el, amit nem befolyásol a fizikai aktivitás miatt picit magasabb hő.


Lehet, hogy volt peteérés, de nehéz így megmondani...

2014. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!