Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a száradási csik?

Milyen a száradási csik?

Figyelt kérdés
Most teszteltem, halvány de látható csik van. Vékony minta kontrol csik ezért gondolom, hogy száradási csak.
2014. dec. 11. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is teszteltem ugyan ilyen de nem igazán rózsaszín ezért nem nézegetem kidobtam :D később még tesztelek majd.
2014. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tegnap feltettem egy kérdést ezzel kapcsolatban :) Azt írták válaszként, hogy :

"Ha fehér a csík akkor negatív a teszt"

illetve

"Először elszíneződik az egész, aztán kitisztul és látható lesz az egy vagy két színes csík. A fehér csíkon van a reagens, ami hcg-től elszíneződne, ezt látod, mert ott más a csík anyaga. Ha pozi a teszt, akkor az is egyértelműen színessé válik, nem kell ablakra tenni, alulról megvilágítani, negatívba tenni a fotót, stb."

2014. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én még eltettem. Most számolomá hogy egy nappal elszámoltam magam és csak holnap kellene még megjönnie.. Elsö vélaszoló te mikor fogsz tesztelni? Szerintem én vasárnap reggelnél elöbb nem.
2014. dec. 11. 12:53
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez a tesztem. Nem tudom ti látjátok e. de nem kell forgatni villágitan élöben.

[link]

2014. dec. 11. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Talán, mintha egy nagyon nagyon halvány csík ott lenne:) (bár én nem vagyok jártas a tesztelésben)

Nagyon drukkolok :)

Hanyadik napon vagy?

2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elszámoltam magam, majd csak holnap kellene megjönnie. Valami miatt mára vártam.
2014. dec. 11. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
enyém ugyan ez csak nem bírtam lefotózni. vasárnap nem várom a jósteszt (LH) + úgy h reménykedem. Holnap csinálok LH-t még 1x aztán HCG-s tesztet újra. :) ezt írja a net az ovu tesztről ---> Általánosságban elmondható hogy 12 nappal tüszőrepedés után az ovu teszten a 2 csík általában már majdnem egyforma erősségű ha sikerült teherbe esned. Hát nekem Nagyon erős az ovu teszten a 2. csík a HCG teszt meg olyan amit felraktál te is.
2014. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó szoritok neked nagyon. Most várok majd kiderül mi lesz. De nagyon örülnék neki, meg a párom is.
2014. dec. 11. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Drukk neked is :) mi a legboldogabb párok lennénk az biztos :) így 10 hónap után..
2014. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekünk a harmadik lenne. Van már egy csodás lányom és egy fiam.
2014. dec. 11. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!