Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Max.34 napra...

Mi lehet velem? Max.34 napra szokott megjönni, most a 40. napon tartok és semmi. A tesztem is negatív. Szeretnénk babát, dolgoztunk is rajta egész hónapban. De ha nem vagyok terhes miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:53
 1/9 anonim válasza:
Szia! Én azt ajánlom csinálj még 1 tesztet ha akkor sem akkor marad a nőgyógyász.Amúgy nálam is volt már ilyen hogy az első nem mutatta ki csak a 4-ik pedig már 8 hetes voltam.
2010. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így is lehet, meg késői ovud is lehetett, ami miatt a nemvárt is későbbre eshet, szóval még korai is lehetett az a teszt. Egy biztos, meg kell ismételni.
2010. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam az is negatív lett. Kicsit el vagyok keseredve, már az is jobb lenne, ha megjönne, legalább tudnám, hogy kezdhetjük elölről. Van már egy fiunk, gondolom olyan nagy baj nem lehet. Már arra is gondoltam, hogy csak a szervezetem szórakozik velem. Írnak itt ilyenkor mindenféle cisztákról, nekem soha semmilyen nőgyógyászati problémám nem volt. Szerintetek?
2010. febr. 1. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az én cisztámnak meg semmilyen tünete nem volt. És előtte semmi bajom. Sajnos ezt nem lehet tudni, de én mégis a késői ovura gondolok. Nem tudod, mikor volt? Hőmérő, ovuteszt, fájdalom, nyák, stb
2010. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy én vagyok ilyen béna, de nekem az ovu teszt nem jött be. Dec 24-én volt meg utoljára, jan 2 és 3 volt pozitív, 4-én negatív. De szerintem ez lehetetlen. A hőmet meg nem mértem, csak most az utóbbi 10 napban 36,6-36,9 között van. Kár, hogy nem tudok mihez viszonyítani. Úgyhogy fogalmam sincs mire gondoljak.
2010. febr. 1. 17:03
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Megkérdezhetem, hogy az a ciszta Neked hol volt és mit csináltak vele?

2010. febr. 1. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Petefészekciszta "volt", 1db, kb. 1 cm. Semmit nem csináltak vele, kisebb lett magától, állítólag fel fog szívódni.
2010. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint én. Az ovuteszttel vigyázz, mert lehet, hogy akkor még nem volt egyértelműen +. Nekem csak akkor az, ha erősebb a tesztcsík a kontrollnál.
2010. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Legalább tudom mi vár rám, ha mégis valami ilyesmi van a dologban. Az ovu teszttel pedig lehet, hogy az is baj volt, hogy két különböző márkát használtam és utána már nem is tudtam összehasonlítani. De most beszereztem 25db egyformát:). De még mindig nem jött meg. Reggel csinálok még egy tesztet.
2010. febr. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!