Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 évvel ezelőtt volt gy...

7 évvel ezelőtt volt gy terhesség meg szakitásom, azóta se meg elötte sem szettem sose semmi fogamzásgátlot, és nem jön össze a baba a menszim rendszeres és pontos a páromnál sincsen gond mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mind ketten egészségesek vagytok akkor lehet a stressz az ok,vagy az, hogy túl görcsösen akarod. Mióta próbálkoztok?
2010. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarlak megijeszteni, de úgy tudom, hogy az abortusz okozhat meddőséget. Érdemes lenne mindenképpen felkeresned a nőgyógyászod, nehogy ez álljon a dolgok hátterében.
2010. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

6 éve probálkozunk.

szerintetek az abortusz milyen problémát okozhat?

2010. febr. 1. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,azért nehogy elkeseredj,mert itt valaki azt írta,hogy az abortusz következménye akár végzetes is lehet!

Nem,nem dehogy!

Egy abortuszod volt,7 éve,akkor már bőven a vakuum módszert alkalmazták,ami szinte semmi maradandó sérülést nem okoz a méhben,mint egy régi küretkanalas eljárás.


Ne aggódj,szerintem pszichés oka van,semmi köze az abortuszhoz.

2010. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönön a biztatást remélem csak az a baj
2010. febr. 1. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se keseredj el.!Van 1 ismerősöm,2 megszakítás után született neki két gyönyörű egészséges gyermeke.1 kisfiú és 1 kislány.Úgyhogy ne okold magad!!!!!
2010. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az abortusz okozhat problémát, de nem nálad. Úgy hívják, hogy Asherman szindróma, amikor a méh nyálkahártyájának az a része sérül, ami nem, vagy nagyon nehezen regenerálódik. De ha ez történik, annak első tünete, hogy elmarad a vérzés! Szóval ne aggódj, nálad biztosan nem testi a gond, hanem lelki. Ne görcsölj, engedd el magad, legyetek együtt csak "úgy", és meglátod, hipp-hopp pocakos leszel:)
2010. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást , jövöhét hétfön megyünk orvoshoz majd meg írom mit mondott
2010. febr. 2. 07:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Mar kivancsi vagyok de szerintem egy abortusz nem ok ara hogy ne legy terhes.
2010. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!