Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG53 ovulacios mikroszkopot...

PG53 ovulacios mikroszkopot ki hasznalta mar? Mi a tapasztalat? Nektek bevalt?

Figyelt kérdés

#baba #teherbeesés #PG53 mikroszkop
2014. dec. 13. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra is kivancsi lennek, hogy altalanossagban mennyi ideig tart a pafranyos idoszak? nekenm tegnap este volt pafrany. egyutt is voltunk. meg ma delelott is osszebujtunk. es most az elobb is volt pafrany, akkor erdemes osszebujni este is? Holnap a parom 24-be dolgozik igy legkorabban esteleg hetfo reggel tudunk egyutt lenni .
2014. dec. 13. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Használtam. Kidobtam. Egy nagy átverés az egész, ne ez alapján nézd az ovut.
2014. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, a fiók alján :)

Akkor is volt páfrányos, amikor közel nem voltam a középidőhöz, és fordítva

2014. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. En most kezdtem el hasznalni... es idoben elvileg stimmelne a pafranyosodas. Mert most vagyok kozepidoben. Az elmult mensim ota hasznalom csak, igy meg nincs tapasztalatom....


Meg egyszer koszonom

2014. dec. 13. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
én aznap amikor megvettem, gyorsan kipróbáltam páfrány. este együtt voltunk meg másnap is az volt, így akkor is, és mivel utána 8 napra elutazott, így csak akkor foganhatott meg, persze lehetett véletlen is, de én hiszek benne. ez öt éve volt, nem tudom most mennyire lett másabb ez a teszt. ja, és nekem ez a mensi után 8 nappal volt, de azért összejött.
2014. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia. Koszonom a te valaszodat/ tapasztalatodat is. Neked meddig volt pafranyos ? csak addig a 2 napig.( aznap mikor megvetted es masnap) ?


Hat nem vagyok szkeptikus... vegyes velemenyeket olvastam errol a kutyurol. De ugy voltam vele hogy annyit meger hogy kiprobaljunk . Viszont azt is olvastam hogy azert vannak bizonyos kitetelek amik ha nem teljesulnek (pl . a hasznalat soran) akkor mar nem mukodik, nem mutatja a valosat.


Hat tegnap, ma delelott, es valoszinuleg meg este is megteszunk mindent a sikerert aztan majd kiderul.


Boldogsag lenne ;)


Neked gratulalok a Gyermekedhez. ES SOK BOLDOGSAGOT HOZZA.

2014. dec. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!