Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálatra küldött a...

Hormonvizsgálatra küldött a nődoki, de az SZTK-ban ahova tartozok nem tudják az összes hormont megnézni, és nem tudják hova tudnék elmenni vérvételre, ahol az összes kiírt hormont megnéznék? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen még van a mai világban!?
2010. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

B*sszus, ezt nem hiszem el. :S Magyar EÜ. :S

Nálam meg az a nagy helyzet, hogy már decemberben bejelentkeztem vérvételre, ( szintén hormon )de majd csak ezen a héten csütörtökre kaptam időpontot. :S Pont megjön a havmni addigra, remélem ez nem befolyásolja majd az eredményeket. Bár ne jönne meg......:)

2010. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod és kérdezd meg.
2010. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elnézést: havmni=havim :D
2010. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Micsoda??? Bejelentkezni vérvételre? Az SZTK-ba? Bocsi, de nekem meg ez a furcsa. Nálunk úgy van, hogy beviszem a kis papírom, bejegyzi az asszisztens, majd pár percen belül szólítanak. Nagyon furcsálom. Mondjuk a kérdező esetét is.
2010. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Itt nyíregyházán is ugy van ahogy az utolsó válaszoló írta. Viszem a labor papirom, megyek a laborba veszek egy sorszámot , max egy óra mulva rám kerül a sor és egy héten belül a kezembe az eredmény. Nem értem én ezt, máshol miér ilyen bonyás.
2010. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19:21-es vagyok. Igen, én itt lakom Székesfehérváron, és csak időpontra lehet menni vérvételre. :S Ez van már november óta megkérdeztem. :( Csak akkor fogadnak előbb, ha rá van írva a beutalóra, hogy SÜRGŐS. Nekem sajna nincs ráírva. Nézz utána, biztos találsz róla vmi cikket...
2010. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
02-01 19:24- es vagyok. Én is Fehérvárra járok, és tévedtem, mert amit én mondtam, az csak a kórházi szakrendelésről érkezőknél igaz, és én onnan kaptam a papírt, tehát nekem valóban nem kellett előjegyzést kérnem, de aki nem ilyen úton megy, annak valóban kell időpontot kérni. Kérdező: telefonon kérdezd meg a nődokit.
2010. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta hormon vizsgálatra?
2014. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemi hormon?
2014. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!