Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztk alapon voltatok a meddősé...

Sztk alapon voltatok a meddőségin? Székesfehérváron vagy máshol? Mennyi idő mire meg csinálják az összes vizsgálatokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 10:07
 1/5 sumergo ***** válasza:

Tapolcán voltunk, ott támogatja a TB a vizsgálatok nagy részét is, és a beavatkozásokat is: inszemináció. lombik. HSG-t kellett kórházban csináltatnom, mert azt ott nem csinálnak, minden mást ott csináltak. Az első találkozó után alig több mint egy hónappal meg volt az összes vizsgálat eredménye, de kiderült, hogy rossz a pajzsmirigyem, így azt kezeltetnem kellett (1 év), és csak utána vágtunk bele az inszeminációba. Azzal méhenkívülim lett, ezért műtét, majd lombikok.


26+6 hkm

2011. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnálom, hogy veled ez történ! Akkor ez azt jelenti, hogy valamelyik vizsgáltért fizetnem kell?
2011. aug. 7. 14:37
 3/5 sumergo ***** válasza:

Tapolcán is vannak vizsgálatok, amiért fizetni kell, de pontosan nem tudom neked felsorolni mik azok. Én konkrétan 1 vizsgálatért fizettem, igaz azt többször is megcsináltattam, ez pedig a pajzsmirigy hormonvizsgálat volt, de ez csak alkalmanként 3 ezer volt, nem vészes, de biztosan vannak még drágább vizsgálatok is, de feleslegesen nem kérik úgysem, meg ami olyan arra inkább adnak beutalót oda, ahol ingyen meg lehet csináltatni. Meg aztán a fagyasztásért kell fizetni lombiknál( ha többen vannak, mint a visszaültethető mennyiség), ez nincs egészen 20 ezer, és ha kifizeted, akkor az nem számít bele a TB által finanszírozott lombikokba(5), és így nem veszik el 1 lehetőség. Meg aztán ha ezeket a fagyibabákat ültetik vissza, azt hiszem azért 30 ezret kell fizetni, de ez valami újabb dolog, mert mikor nekem volt fagyis beültetésem, akkor még azért nem kellett fizetni.


27 hkm

2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én úgy tudtam, hogy a vérvételnél mindent néznek (pajzsmirigyet is)?! Akkor ezek szerintem?:(
2011. aug. 8. 19:48
 5/5 sumergo ***** válasza:
Az első vérvételnél, mikor mindent néztek, nem kellett fizetni érte, akkor derült ki, hogy gond van vele. Mikor helyrejött a gyógyszerezés után, akkor szoktam pluszban én nézetni időnként, nehogy újra gond legyen vele, és azokat kellett kifizetni.
2011. aug. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!