Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik fognak március körül...

Kik fognak március körül elkezdeni próbálkozni? Nem vagytok izgatottak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2014. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is március környékén kezdünk, de mi már most megnézettük magunkat orvossal/orvosokkal, hogy ne akkor derüljön ki, ha van valami egyszerűen kezelhető probléma, ami kudarcokat eredményezne.

Ti hogy készültök rá?

2014. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi július óta próbálkozunk sikertelenül, úgyhogy lehet, hogy simán csatlakozhatok Hozzád márciusban. :/ első hónapban nem is tudom, hogy mi játszódott le bennem, görcsölni nem görcsöltem, élveztük a nyarat, az együttléteket, én meg voltam győződve, hogy biztos teherbe esek azonnal, laza voltam. Az egyéjszakás disco-s "balesetekből" kiindulva úgy gondoltam, hogy egyből összejön. Ennyi együttlét mellett, egészséges, fiatal nőként, aki sosem szedett még hormonokat se... aztán mégsem. A kezdeti lazaságot később, úgy októberben vette át a görcsölés. Tudom ez a pár hónap még semmi, de aki már átélte, (talán) megért. Úgyhogy most olyan fázisban vagyok, hogy ezt próbálom legyőzni. Mással lefoglalni magam, sőt a doki által felirt vitaminokat és fontolóra veszem, hogy nem szedem tovább, mert nálam ez is hozzátett a rágörcsölésre. Eltértem a témától kicsit..jobban... bocsi
2014. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi március-április környékén kezdünk el próbálkozni, és nagyon izgatott vagyok, évek óta várok már erre, de a férjem csak mostanra készült fel rá... :) Hány évesek vagytok? Első baba lesz?
2014. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A párod is megnézette magát, 2-es? Hol?


Én már igen, de holnap is megyek nődokihoz, még egyszer előtte. :)

Nálunk első baba lenne, férjem 28 lesz márciusban, én 24,5 vagyok. Mi már nagyon szeretnénk, de sajnos a munkám miatt ki kell várni a márciust...


3: igen, ezen már én is gondolkoztam, hogy mi van, ha nem jön össze elsőre. Nem kéne-e mégis már most elkezdeni próbálkozni... de ha meg összejön, az most még nem szerencsés. Ezért várunk inkább márciusig.

2014. dec. 15. 12:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi ugyan csak májusban fogunk elkezdeni próbálkozni, de van egy kis esély rá, hogy talán a márciust is megpróbáljuk. Nekem is munka miatt kell várni, de már nehezen bírom. Mi Jónás-naptárral akarjuk első körben kipróbálni, ez a másik oka, hogy májusig jó lenne várni, mert arra a hónapra ír kisfiút, bár a kislánynak is örülnénk, de ha már van egy ilyen dolog, akkor megnézzük, hátha bejön:)


Nagyon nehéz kivárni. Mi alapból sportolunk, és figyelünk arra, amit eszünk. Nekem eddig a ciklusom mindig 3-4 napos barnázással indult, így most el kezdtem szedni a barátcserje-kapszulát. Meg voltak pár éve cisztáim is (Pcos), de azok már nincsenek szerencsére. Nőgyógyásznál az éves szűrésen nyáron voltam, elvileg minden rendben van.


Még rendeltem egy adag Basico port, azt még beszedem februárban a férjemmel, mert azt hallottam róla, hogy nagyon jót tesz. Kerülöm a lisztes, krumplis, cukros ételeket (kivéve pár ünnepi alkalmat). Ezeket mondjuk nekem alapból is meg kell tennem, hogy ne legyenek újra cisztáim, úgyhogy nemcsak a baba miatt csinálom, de remélem arra is jó hatása lesz:)


Én nagyon izgatott vagyok, és bármelyik nap szívesen belevágnék akár már most is, de nekünk sem lenne szerencsés, ha rögtön összejönne, bár akkor szerintem ez érdekelne a legkevésbé:) Mondjuk a síelést már befizettük, de max. a bérlet árát visszakérném:) A férjem viszont ragaszkodik a kitalált időponthoz, amivel persze egyetértek, csak... hát azt te is tudod szerintem:)

2014. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, az én férjem is ilyen. Ő áprilisban szeretné kezdeni, de azt hiszem, majd meggyőzőm alkalom adtán, hogy március legyen :)
2014. dec. 15. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 3. vagyok. Remélem, nem értettél félre, nem azért hoztam fel a mi példánkat, hogy arra buzdítsalak, hogy előbb nekilássatok. Szó se róla. Én csak szerettem volna megosztani veletek a saját esetemet és azt, hogy ez a pár hónap alatt milyen érzések törtek fel bennem, ez az izgatottság kérdésre akart valamiféle válasz lenni.
2014. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Urológián kezdett a férjem, ott kellett mintát leadni.

2014. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És csak úgy elment, hogy szeretnék egy kivizsgálást, mert gyereket szeretnénk? Bocs, de én nem tudom, hogy megy ez :)
2014. dec. 15. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!