Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után kb mennyi...

Menstruáció után kb mennyi napra rá szokott lenni peteérés amikor lehet próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
Hogy számoljam ki?Utolsó menzeszem utolsó napja november 4. és amikor meg kellene jönni november 28.Már próbálkozhatunk a babával, van esélyem a teherbe esésre? Köszönöm a aegitségeket. :)
2014. nov. 14. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Jó eséllyel 10-16 nap között van, de teljesen egyéni. Nekem 6. napi babám van.
2014. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Kb a 14 nap körül :)
2014. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A ciklust a menstruáció ELSŐ napjától a következő menstruáció első napjáig számoljuk. 28 napos ciklusnál a peteérés általában a 14. napon van, de ez egyénenként is változó.

Nekem pl. 34 naposak a ciklusaim, 20-21 napon van PÉ-m.

Első voltam. :)

2014. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ahogy kiszámoltam ugy az jött ki hogy tegnap meg ma van a legnagyobb esélyem és ovum ma vagy holnap lesz.Ha 11.én meg 13.án együtt voltunk akkor talán sikerülhet.Meg most hagytam abba a gyógyszert igy talán nagyobb lehet az esélyem.Nagyon remélem hogy jövő hónapban pozitivot tesztelhetek. :)
2014. nov. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!