Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is terhes vagyok?...

Szerintetek is terhes vagyok? Mikor menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
Nov 11.-én volt utóljára mensim. Nov 29.-èn voltam együtt a párommal. Most 9.-én nem jött meg 3 pozitív teszt igaz az elsö nagyon halvány. Szerintetek mikor menjek orvoshoz hogy biztosat tudjon mondani. Már nagyon szeretnénk babát. Ès úgyèrzem sikerült. Tüneteim is vannak reggeli rosszullèt ès van ilyen ,, mindjàrt meg jön" fàjdalmaim is gyengèn.

2014. dec. 17. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Pozitív a teszted, nem is egy, miért kételkedsz? 1-2 héten belül mehetsz dokihoz, meg fogja erősíteni a tényt, terhes vagy.
2014. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratula, ez baba lesz! Pár héten belül menj dokihoz! :)
2014. dec. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ünnepek után menj dokihoz.Gratulálok:)
2014. dec. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6. héten érdemes menni.
2014. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most még esetleg csak felritkulást látna. Két-három hét múlva menj dokihoz. Gratulálok!
2014. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elmehetsz hétfőn is.Ha 9.-e volta nemvárt napja,akkor most 5+1 hetes lehetsz.6 hetesen nálam már volt szívhang.Vagy ha várni akarsz,és tudsz menni akkor még ott van a 2 ünnep közötti idő,de szerintem ne várj januárig.

Gratulálok,jó ajándék karácsonyra! :-)

2014. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Hat hetes terhesen érdemes először nőgyógyászhoz menni. Nekem akkor még csak petezsák volt, és a 8. hét után lett szívhang, szóval látni fog valamit biztosan. Vigyázz magadra, minden rendben lesz :)
2014. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Szerintem mèg idèn meglàtogatom a dokimat. Ez a legszebb karácsonyi ajándék. Nagyon boldogok vagyunk.
2014. dec. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!