Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők! Mi történik...

Hőgörbe szakértők! Mi történik most?!

Figyelt kérdés

November 20.-án volt missed ab.-om,sajnos nem volt szívhang 8 hetesen.

Az első sokk után úgy gondoltam életemben először elkezdem mérni a hőmet hogy tudjam mi történik a szervezetemben,de nem nagyon értem a görbe alapján.Azt sejtem hogy a vetélés nagyon bezavart de úgy értelmezem a görbém eddig hogy nincs peteérés viszont volt egy ovulációs fájdalmam most hétfőn de a hőm nem emelkedik.Egyébként is alacsony a hőmérsékletem ezt mindig is tudtam...

Tudna valaki segíteni?



[link]



2014. dec. 18. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alink nem jó nem így kell elküldeni a görbéd alatt van a link
2014. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2014. dec. 18. 08:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy nov. 20-i missed ab után ezen még nem nagyon van mit csodálkozni. Türelem.
2014. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De attól függetlenül ez a görbe így még normálisnak mondható?!Vagy a hormonok alakulnak a missed ab után és ezért ilyen cikk-cakk-os?!
2014. dec. 18. 08:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg magától megjön (4-6 hét), és onnantól kezd el vezetni a görbédet!


Jó egészséget!

2014. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A cikk-cakkal semmi gond!
2014. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Még kérdeznék :)

Ha nyelv alatt mérem a hőm akkor azt kell alapul venni de ha hüvelyben akkor abból lekell vonni?

Melyik mérés a jobb?

2014. dec. 18. 09:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha volt is ovud, akkor én 23-26 közé saccolom. De egyelőre nem derül ki a mérésekből, hogy valóban megtörtént-e. Lehet, h most elindul a hőd fölfelé. Reméljük. De ahogyan előttem is írták, érdemes lenne megvárnod a következő ciklust, hogy értékelhető görbét kapjál. Most ugye nem önszántából vált le a nyálkahártya... Persze addig is mérjed, jó tudni, hogy mi történik, meg legalább rutinos lesz mérésben. Csak ettől a ciklustól komolyan értékelhető adatokat ne várj. Majd a következőnél! Sok sikert a továbbiakhoz!
2014. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindegy hol mered, de mindig ugyan ott merd. Ugyan azzal a homerovel 5 percig akkor is ha mar csipogott es mindig ugyan abban az idoben pl reggel 6 kor csorog a telefonod es akkor. Rogton ebredes utan csak a lazmeroert nyulj es ne mozogj. Erdemes ketto ebresztot beallitani egyet 6-ra aztan 5 perc mulvara. Igy nem kell sokat mozognod.
2014. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csajok, én kipróbáltam mindenhogyan, mindenféle lázmérővel.


A digitálissal az a baj, hogy elkezd "csalni" amikor merül az elem.


Egy teljes hónapig csináltam nyelv alatt 5 percig digivel, és rájöttem, hogyha 14 percig tartom hónaljban a higyanyost, akkor ugyanannyit mutat.

A higanyos sokkal megbízhatóbb, mert nem merül le. :)

2014. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!