Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hét kimaradt menstruáció 3...

2hét kimaradt menstruáció 3 teszt ami pozitív és még is a nőgyógyászati vizsgálaton azt állapították meg hogy elhalt a magzat nem találtak szívhangot. Pénteken kikaparnak. Hogyan tovább mért történik ilyen mikor kezdhetjük előröl a baba nemzést?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt! iszonyatos lehet :( én is sokszor értetlenül állok dolgok előtt, hogy ez most mért történik velem?..... igazságtalan az élet....és sokszor a legvágyottabb dolgokat veszi el....

Próbáld inkább azt nézni, hogy a megtermékenyüléssel nincs gond....nem vagy meddő.... sokaknak még a baba se jön össze természetes úton.....

Remélem, mihamarabb rendbe lesz minden! kitartás!

A kérdésedre nem tudom a választ. Bocsi.

2014. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terehsségek nagyon nagy % így végződik, de sokan nem is tudják, mert magától kiürül. Ha mesterséges befejezés kell mindenképpen akkor majd a dokid elfogja mondani mikor lehet új próbálkozni általában 3 hónapot szoktak mondani.
2014. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor volt meg utoljára a mensid?

Első vizsgálat volt?

Mit írtak a leletedre?(petezsák méret meg ilyesmire gondolok)

Azért kérdezem mert a kérdésed alapján 2 hete késik ami azt jelenti maximum 6 hetes terhes lehetsz de lehet,hogy fiatalabb terhességről beszélünk mert később fogant akkor meg még jóhogy nem láttak szívhangot.

Hidd el tapasztalatból írom,nem szívatás képpen.Nekem annó 2012.szept.1-jén jött meg utoljára,az október 16-ai uh-n nem láttak semmit csak egy pici petezsákot ekkor mensi szerint 6 hetesnek kellett volna lennem uh alapján 4 hetes voltam csak.10 nap múlva kellett visszamennem akkor kb mensi szerint 8 hetesnek kellett volna lennem,de uh alapján 6 hetes voltam SZÍVHANGGAL!!!!!

Én azt tanácsolnám,hogy menj el másik dokihoz ha tényleg csak 2 hete késik!

Szorítok Neked!

2014. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, először is hány hetes hány naposan mentél orvoshoz ez fontos lenne ide írnod, nagyon sok mindenkinek 8 hetesen jön csak meg a szivhang, plusz egy vizsgálat alapján úgy h nem hasonlította össze pl két hét különbséggel nem állapíthat meg elhalt terhességet a hiányos szivhang alapján hiszen honnan tudja hogy legközelebb nem e lesz például? Ne engedd semmi kép a műtétet addig míg nem volt minimum két vizsgalatod legalább egy vagy két hét különbséggel szerintem válts orvost is
2021. okt. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!