Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 eve vagyok ferjnel es iden...

3 eve vagyok ferjnel es iden ugy terveztunk hogy gyereket akarunk, Sajnos 5 honapja nem jon ossze, (Orvosi vizsgalatok azt mutatjak hogy minden rendben) Van e valakinek otlete, akar szexszel kapcsolatos akar, herbal kezeles stb otlete?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 12:54
1 2
 11/14 Zoé08 ***** válasza:
42%
Mi 4 hónapig próbálkoztunk,de az első 3 hónapban nagyon rá voltam görcsölve,nagyon el voltam keseredvd azt hittem pikk pakk egyre sikerül majd.minden nap többször voltunk együtt.aztán a páromnak olyan munkahelye lett hogy ugye nem bírt minden nap szeretkezni.igy az együttlétek száma is csökkent és épp most sikerült Jaj és kaptam egy kiskutyát is hogy lefoglaljam magam és ne ezen görcsöljek ma vagyok 5 hetes kismami.sok sikert!
2014. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is kicsit szedj magadra. Tudom, a nőknek ez kínos kérdés, de fontos lehet. Az ösztrogén és a zsírháztartás erősen kapcsolódik egymáshoz. Ha van rajtad egy csepp felesleg, azt üzened a testednek, hogy táplálékbőség van, bátran pazarolhatja energiáit szaporodásra.

Másodszor, ne szexeljetek sokat. Csökkentsétek 2-3 naponta egyre, hogy a spermiumoknak legyen ideje érni. Olyan pozícióban csináljátok, ami segíti az ondót. Mondjuk misszionárius póz, és közben polcold alá a csípődet. Utána is maradj úgy egy ideig. Igyatok sok vizet mindketten.

Csak remélni tudom, hogy mostanában nem fogyóztál és a férjed se tömegnövelőzött.

2014. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Girgoy ***** válasza:
61%
Amikor mi gyereket szerettünk volna, az kb. 1 év után jött össze, pedig minden rendben volt nálunk is. Utána jött zsinórban 3 gyerek, most már az a problémánk, hogy hogy ne legyen több. :) Szóval szerintem se izgulj 5 hónap után, de még 9-10 hónap után se feltétlenül, a szervezetnek erre fel kell készülnie.
2014. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Haveromék majdnem másfél évig bízták a természetre dolgot, most télen született meg a kislányuk. Én is egy év után jöttem össze anno.

5 hónap az semmi, gondolj bele, mindössze 5 "esélyt" szalsztottatok eddig. Ne görcsölj, ne cseszegesd a férjedet és magadat sem. Inkább örülj, hogy akkor szeretkeztek, amikor csak akartok, nem kell semmiféle védekezésre koncentrálni, csak egymásra :)

2016. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!