Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mennyire rendben lévő hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire rendben lévő hogy több éves kapcsolat után pár hétre rá veled akar gyógyulni a lány/fiú?

Figyelt kérdés
Nem zavaró hogy mindenben érzed az összehasonlítást? Mintha az ex "szaga" mindenen ott volna..

2014. jún. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenbe bele se kezdenék.
2014. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de ha már most bizonytalankodsz, felejtsd el.
2014. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem amiatt nem kezdenék ilyen kapcsolatba, mert az összehasonlítás zavarna (az bármikor később is benne van a pakliban, ha a másik hajlamos erre az összehasonlítgatásra), hanem azért, mert azt gondolnám, hogy a másiknak ez vagy egyfajta menekülés azelől, hogy szembenézzen az őt ért veszteséggel (függetlenül attól, hogy kinek a döntése volt a szakítás), megélje a szomorúságot, csalódást, haragot, frusztrációt stb. - ki mit - és feldolgozza azt, és tényleg lezárja magában az előző kapcsolatot, valóban elengedve az előző párját, vagy eseteleg egy "majd én megmutatom, hogy én annyira jó nő/pasi vagyok, hogy mindjárt kellek is valaki másnak" típusú kapcsolat, illetve netalán inkább játszmázás az exével, ami nem igazán kettőnkről szól.


Persze lehetnek más okok is, nekem most ez a kettő jutott eszembe, vagy még esetleg a kapcsolatfüggőség.


Az biztos, hogy több éves kapcsolatok után nekem hónapokban telt, amíg szépen elfogadtam, feldolgoztam és magam mögött hagytam, amit történt, és nyitott voltam egy új kapcsolatra úgy, hogy az már valóban csak róla és rólam szólt.

2014. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenknek rossz az értékrendjük úgy vannak vele hogy bárkivel de együtt lehessenek, mert ha valakivel együtt vannak akkor többek mint mások
2014. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég kockázatos.

Mindenesetre mi így ismerkedtünk meg a férjemmel. Nekem egy hosszabb, neki egy rövidebb kapcsolatának lett vége, nem is hitegettük egymást, szimpla szexkapcsolattal akartunk "vigasztalódni". Aztán mégis egymásba szerettünk, ami részemről elég érdekes, hiszen nem vagyok szerelmes típus, előtte egyetlen szerelmem volt.

Utána mindkettőnkhöz vissza akart jönni az ex, de már egyikünk sem kellett.

Viszont szerintem ez a ritkább eset. Valószínűbb, hogy az ilyesmi sehova nem vezet, vagy ha vezet is, nem lesz igazán mély lelki kapcsolat belőle.

Valamiért mi szerencsések voltunk.

2014. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!