Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pici terhesen gyógyfürdő?

Pici terhesen gyógyfürdő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2 éves kisfiam.. fél évvel ezelőtt volt egy missed ab-om. 8 hetesen nem volt szívhang. Sajnos amikor az orvos többször vizsgált műtét után kiderült hogy nincs peteérésem. Kaptam gyógyszert. Most is egy hete nézte UH-n, és végre volt 2 érett petém is.. időpontra voltunk együtt a férjemmel. jövő héten megyünk gyógyvizes wellnessbe mint minden évben karácsonykor. És félek fürdeni. Mert ha sikerült a baba nem e ártok vele.. De mivel a teszthez is korai lenne nem tudom mit csináljak. Szerintetek fürödhetek? Félek hogy ismét elvetélek. De a kicsi fiamnak nem mondhatom hogy nem megyek be vele a vízbe....
2014. dec. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát szerintem ne menj bele!

Nem tud vele az apja bele menni a vízbe?

Én nem kockáztatnék.

Terhesen nem javasoltak az ilyen fürdők.

2014. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEHOGY!!!!!
2014. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vérbőséget okoz, és ezáltal vetélést, illetve rengeteg a fertőzés, az ilyen helyek a bacik táptalaja.

Menjen be vele más, te olvasgass a parton.

2014. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát nem vagy terhes? Akkor persze belemehetsz
2014. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy valaki elvetél a fürdőzés miatt, de azért elég kicsi rá az esély, ráadásul te még nem is biztos, hogy terhes vagy. Neked kell eldönteni, hogy ezt a pici kockázatot vállalod-e. Nem volt jó ötlet egyszerre időzíteni a gyógyszeres kezelést és ezt a wellnessezést.
2014. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, ha mégis terhes vagy, nehogy emiatt legyen baj. A termálvíz nem javasolt terhesség alatt.
2014. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A Karácsonyi wellness hónapok óta le van foglalva aszt hogy gyógyszert kell szednem másfél hónapja derült ki. most volt az első Closty kúra hó elején.
2014. dec. 23. 12:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló.- még nem, nem vagyok terhes. vagy ha igen még nem tudom. ugyanis elseje körül kell megjönnie. Tehát ha sikerült ebben a hónapban kb 10 napja fogant meg.
2014. dec. 23. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!