Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már fáj a mellem, és mensi...

Ha már fáj a mellem, és mensi előtt mindig szokott, akkor már nincs remény babára?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 07:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Volt akinek mindkét esetben fájnak a mellei?
2014. dec. 20. 07:59
 2/9 anonim ***** válasza:
A mell a progeszterontól fáj minden hónapban, önmagában nincs köze a terhességhez, minden hónapban így van. Mensi előtt azért múlik el, mert elhal a sárgatest, így leáll a progi termelés, ami a mellfájást okozza. Nekem amikor babás lettem, az egyik gyanújel volt, hogy nemhogy elmúlt a cicifájás, hanem erősödött a nemvárt felé közeledve - mivel ugye nem elhalt a sárgatest, hanem ontotta a progeszteront.
2014. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már nem értem, mert azt is mondják, hogy azért fáj a mell, mert nem volt peteeres.
2014. dec. 20. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem igaz, nekem minden hónapban fáj, csak nem lehet, hogy sosincs peteérésem.
2014. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb jele a terhességnek vagy a nem-terhességnek hogy megjön vagy nem. A legtöbben terhesen ugyanolyan tüneteket produkálnak, mint menstruáció előtt, nálam is 12 hétig tartott a "mindjárt megjön" érzés. Persze valakinek más tünetei is vannak a menstruáció kimaradása előtt, de ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni.
2014. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vàltozo, nekem mindig faj menstruacio elott 1 hettel, de most nem fajnak a melleim. Gondolom most ilyen honapom van, hogy eszre sem veszem ugy jon meg.

Erdekes azert hogy valakinek jelentkezik mell erzekenyseg akkar intenziven faj erzekeny valakinek viszont nem.


1 a lenyeg, aki sexualis eletett el annak mindig van lehetoseg teherbe esni,tunetek mindig mindenkinek egyeni valtozzo.

2014. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 +bloodred+ ***** válasza:
Nekem mensi előtt is mindig fájtak, és akkor is mikor teherbe estem. De a terhesség eleji mellfájdalom 100x fájdalmasabb volt, és elváltozott a mellbimbóm színe is.
2014. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt is fájt, de amikor jött a baba, akkor a szokásosnál sokkal jobban...
2014. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt így tényleg nem lehet megmondani. Nekem mensi előtt sosem fájt. Amikor terhes lettem, akkor igen. De akkor sem erős fájdalom volt, nem éreztem,hogy mindjárt "leszakad", csak egy kicsit olyan "belső" fájdalom féleség volt.
2014. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!