Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FÉRFIAK! Nálatok is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Nálatok is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek egy csajjal, megtetszik nektek, majd látjátok rajta h kölcsös vonzalmat érez.Aztán jön egy nehéz időszak és akarva-akaratlanul bunkóztok vele meg stb...Aztán hogyha vége a nehézségekkel teli időszaknak akkor mintha mi sem történt volna ugyanúgy közeledsz hozzá, csakhogy a csaj már nm mutatja jelét annak h bármi is lehetne köztetek...Ilyen esetben ha nagyon szeretitek a csajt és fontos nektek, akk szoktatok olyat csinálni hogy úgy viselkedtek mint régen, annak reményében h akk majd minden olyan lesz mint volt?

2014. márc. 10. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Én alapból bunkó vagyok egy csöppet(inkább jobban).

Így velem volt már, hogy egy pár csípősebb megjegyzés után megharagudott és nem beszéltünk többet .

De én nem bánom, hiszen ha ennyitől megharagszik, mi van ha később olyan kedvem van és alkalmam és nagyobb adagot kap?

Jobb ha az elején kiderül ki mit kedvel a másikban és mennyit bír belőle és mennyire illenek össze.Így nem akartam egyiket se utána már.

2014. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. A férfiak már tudják, hogy mi az ami megéri nekik. Nem késöbb kezdik el fogni a fejüket. Amit leirtál teljesen kisgyerekes éretlen viselkedés (Életkortol függetlenül!!!)
2014. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. márc. 10. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nő és Férfi nem feltétlenül tudják, mi jár a másik fejében és mit miért tesz. Ezért téves következtetéseket vonhatnak le. Velem nagyjából előfordult az, amiről írsz. Folyton szívattam a csajszit, meg flörtöltünk. Úgy bántam vele, mintha nem is kedvelném, csak púp lenne a hátamon. Persze mindezt vicces formában. Egyszerűen csak jó érzés volt játszadozni, kóstolgatni... hogy bejön a lány? Igen, bejön. De attól még nem ájulok el tőle. Kipróbálom, hogy viselkedik, ha ezt csinálom, vagy ha azt csinálom... a lány az elején jól viselte ezt, aztán kicsit berágott. Igen, visszavettem a kedvéért, mert egyáltalán nem a bántás volt a célom, csak a játék. Úgyhogy most egy kicsit finomabb vagyok vele, kicsit jobban kimutatom, hogy értékelem. Persze alapból bennem van a játékosság, ezzel nem lehet mit csinálni... így vagyok egész.

Szerintem ne vess el rögtön semmit. Szerintem egy bátortalan, reménykedő srác a megismerkedéskor próbál szép arcot mutatni és kedvesnek lenni, aztán ki tudja milyen. Viszont aki nem fél játszani, elmenni egészen a határig (vagy kicsit tovább), lehet, hogy egy tök jó fej srác, aki nem próbál eltakargatni, szépíteni semmit. Csak adja önmagát. Azt javaslom, ne ijesszen el az első látszat! 24F

2014. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak köszi a hasznos választ :)

Én a bunkóságával együtt is szeretem, hiszen senki sem hibátlan.Esetleg ha ő is azért csinálja ezeket amit te, mondván hogy játékos, az csak plussz, mert szeretem a játékos pasikat :D

2014. márc. 10. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most ebben a cipőben vagyok sajnos, és úgy érzem a fiú akiről eddig azt hittem, hogy nagyon rendes most olyan bunkó mint még soha. Lehet most ő is "játszadozik" teszteli a nyugalmamat, de én nem fogok szaladni egy ilyen után. Úgy érzem meg adtam neki mindenben a tiszteletet talán túl rendes voltam. De viszont lehet észbe kapott, hogy nekem ez a viselkedés nem jön be, mert eddig még egyszer nem kérdezte meg, hogy Pl. hogy vagy milyen napod volt. én pedig feszt meg kérdeztem mind eddig.
2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is ebben a cipőben vagyok, ezért is írtam ki a kérdést :)

Én nemtudom, hogy ez a módszer mennyire jó vagy mennyire nem, de én humorral szoktam társítani az ő játékos bunkóságát...így ált. jót röhög mindenki.:D

2014. márc. 10. 17:27
 8/9 A kérdező kommentje:
És hidd el én se futok utána, majd ha akar valamit azt úgyis jelezni fogja ;)
2014. márc. 10. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Értelek :D de én olyan bunkóságokra gondolok még, hogy pl. meg csörget és én hívjam vissza és ezt már vagy 20x eljátszotta... stb
2014. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!