Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye 2 negatív teszt már...

Ugye 2 negatív teszt már biztosan kizárja a terhességet?

Figyelt kérdés

Szeptember végén hagytam abba a fogamzásgátlót, előtte 2 évig volt Nuvaringem, de a mellékhatások miatt elegem lett belőle. így kivettem egy hét után az utolsót. Tudom megvárhattam volna a 3 hetet, de már szenvedés volt. Ez volt szept. 28án. Október 1én megjött a normális elvonásos vérzésem. Aztán október 18án elkezdtem barnázni, ez 3 napig tartott, közepes mennyiségű, gondoltam idő, mire rendeződik a ciklusom vagy valami "fél" mensi volt peteérés nélkül. Aztán november 13án megjött a normál mentruációm, úgy, ahogy szokott, mennyiségre, tünetekre is. Azóta viszont semmi, ez a mai a 38. napom. Volt védekezés nélküli szex, bár megszakítással ill egyszer először gumiban aztán a második aktud rögtön utána anélkül, ami ugye nem éppen ideális védekezés szempontjából. Én kb 13-15 környékére vártam, minden tünetem megvolt, puffadás, édességevés, tipikus hasfájás, de semmi. Azóta is fájogat a hasam, hőhullámaim vannak, étvágyam nulla, nem kívánok semmit, minden szag és íz kicsapja a biztosítékot. Mivel nem jött a 33. napon és a 35. napon teszteltem, de mindkettő negatív, igaz nem reggeli vizeletből.

Nem lenne óriási baj, ha terhes lennék de azért annyira nem lennék boldog sem tőle. Szerintetek ez a 2 negatív teszt már biztonsággal kizárja, hogy baba van a dologban? Fog.gátló abbahagyása után tudom előfordulhat a kimaradás, de épp ezért azt sem tudom mikor volt peteérésem, ha egyáltalán volt.

Köszönöm a tanácsot!



2014. dec. 20. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel mutatja ki a teszt... nekem is jött már meg 38 napra. Nem voltam terhes, bár én imádkoztam akkor, hogy az legyek. :D Akkor azt mondta a dokim, hogy valószínűleg baba akart lenni, de nem bírt megtapadni. Nekem még soha nem késett annyit. Utána való hónapban összejött a baba. Viszont neked rendesen bezavarhat a fogamzásgátló.. Szerintem várj még és tesztelj újra. Az a biztos.
2014. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100 negatív se zárja ki a terhességet, ha idő előtt és/vagy híg mintából végezték el őket.


Aktustól számított minimum két hét, és tömény minta (min. 6-8 óra nempisilés és kevés folyadékfogyasztás után), és akkor ~98 %-ra kizárhatod.

2014. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem várok még egy hetet, ha nem jön meg tesztelek egy reggeli vizeletből, ha az is negatív, akkor valami más lesz a dologban.
2014. dec. 20. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mi lett az eredmény?

2015. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!