Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor, tüszőrepedéskor...

Peteéréskor, tüszőrepedéskor milyen a méhszáj? Nyitott vagy zárt? Mensi 5 napján jól érzem, hogy nyitott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Ezt nem mondod komolyan, hogy vérzés közben - amikor nyilvánvalóan nyitott a méhszáj - azt macerálod... Nem félsz a fertőzéstől?


Szerintem használj inkább ovutesztet, vagy hőmérőzz reggelente. Attól nem lehet bajod. Meg szerintem sokkal megbízhatóbb, mit mindenféle szakértelem nélkül magadba nyúlkálni. Azt sem tudod, mit kell érezni, nem vagy nőgyógyász.

2010. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus elején a méhszáj viszonylag lent van, kemény és zárt. Majd ahogy közeledik a peteérés, feljebb megy, puhább lesz és nyitott. A lent és fent, meg a zárt és nyitott az csak viszonyítás kérdése, ha az ember többször nézi, akkor rájön hogy melyik helyzet melyik. A kemény meg olyan kemény mint az ember orrahegye, a puha meg olyan puha mint a szájad.


Ha ezt csinálod, akkor nagyon ügyelj a HIGIÉNIÁRA!

2010. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link] Az alapoldal

De ezt nézd meg! [link] Itt minden nap van felvétel a méhszájról, még vérzés alatt is.

2010. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hozzányúltam mensi alatt a méhszájamhoz, sztem ez nem gáz, vannak, akik ilyenkor is szeretkeznek. Persze fontos a megfelelő higiénia. Nekem is puha és nyitott volt akkor. Sok sikert a hőmérőzéshez!
2010. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nézem mostanában, de nekem nagyon fent van és zárt. most van a ciklus "eleje". 5én kéne lennie PÉ-nek. Akkor most hogy van?
2010. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tüszőrepedéskor kinyílik, tüszőrepedés után közvetlenül meg bezárul. Innen lehet tudni, hogy megvolt a tüszőrepedés.
2010. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Sokat segítettetek.
2010. febr. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!