Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszül a mellem, egyre jobban,...

Feszül a mellem, egyre jobban, de a tesztek negatívak, de nem is jön meg. Már nagyon ideges vagyok. Legyek még türelmes, és teszteljek, vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Más tünet? Reggel csinálj tesztet!
2014. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
reggeli vizeletbol csinqljad es ne x epil meg ilyen szarokkal hanem vegyel egy normalis tesztet a patikaba.
2014. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont az idegességtől nem jön meg.


Egyébként számomra evidens lenne, hogy elmenjek orvoshoz, mert ő vérvétellel a legminimálisabb HCG szintet is ki tudja mutatni, így előbb kiderülne, ha terhes vagy.


Ha meg nem vagy az, akkor valami más baj van ott, amit orvosolhat.


A mellfeszülés PMS tünet is lehet.

2014. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele,hogy úgyis mindjárt megjön,vagy pozi lesz a teszt,de mire már észbekaptam,karácsony lett.Már járok dokihoz,ha megjön,akkor a 3. napon kell vérvételre mennem.Nagyon ideges vagyok!Inkább már jönne meg,ha folyton csak nega teszt az eredmény.Tünetek vannak,de az bármi lehet.Mellfeszülés 1 hete,szurkálás,aluszékonyság,szédülés stb.Naponta tesztelek,vaterás és xepillel,facellet is próbáltam már.2 hónapja nem jött meg,ilyen évek óta nem volt!Átlag 30 naposak a ciklusaim..PCOS-es vagyok(?),de 2 hónap kimaradás már évek óta nem volt..Annyira szerettem volna pozi teszttel meglepni a páromat és családját!
2014. dec. 24. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja???

Akkor teljesen felesleges tesztelni. Ha baba miatt nem jönne meg, akkor már nagyjából 10 hetesnek kellene lenned.

Mindenképpen bízd magad dokira, és (könnyű mondani, de) ne idegeskedj!

2014. dec. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ma megjött.
2014. dec. 26. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, legalább megjött, és egészséges vagy. Ennek örülök.
2014. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!