Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger napok óta, ma már...

Hányinger napok óta, ma már hánytam is! Lehet baba? Holnap teszteljek? Hőgörbém lent!

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 1. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

a hányinger nem függ össze a terhességgel, max az izgalommal, vagy betegséggel.

ha terhes vagy, a teszt már nagy valószínűséggel kimutatja holnap, de halványan.

majd írd meg az eredményt.

2014. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy hányós típus, ezert kérem ki a velemenyeteket! Mert ha vmi vírus, akkor nem ártana elmennem orvoshoz! Ha baba, akkor szenvedek, mert megéri! Péntekig akartam varni, de mar nagyon nem tudom hova tenni!
2014. dec. 1. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 11dpo nap elott nem hánynál baba miatt inkabb vírustól.Hanyinger,hányás a 6.het utan szokott jelentkezni a legtöbb kismamanal.

Ettol függetlenül több kerdes kapcsán mar sokszor lattam itt a gorbedet(mar megismerem) és szerintem nem kene ennyire rágörcsölnöd..a tesztelessel is várj inkabb meg 2napot.

Ha az ember vágyik a babára a létező terhestunetet képes produkálni.

2014. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára leesett a hőm, 36,9ről 36,7re :( Valószínűleg holnap megjön :(
2014. dec. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!