Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseget szeretnek kerni,...

Pekelka kérdése:

Segitseget szeretnek kerni, lehetek terhes? SOS

Figyelt kérdés

Segitsegre lenne szulsegunk!

3 napja szeretkeztem a baratommal, tobb mint 72 oraja, mind ez menzesz elotti nap tortent! Sex kozben ovszerrel vedekezrunk.

Szeretkezes elotti napokban fajt a hasam, es ereztem , hogy megfog jonni. szeretkezes utani nap meg is jott, idoben , de ez csak 3-4 oraig tartott, es azota semmi nem volt, se verzes se mas tunet.

Azota terhessegnek semmi jele nincs, csak faj a hatam, de ez a rosz tartas es front miatt is lehet. Viszont nagyon izgulunk, es szeretnek segitseget kerni, mert felunk, hogy terhes lehetek, ugyanis interneten olvastuk, hogy a 3 oras verzes lehet a beagyazodas miatt is.

Elore is koszonjuk a valaszokat!



2014. dec. 25. 13:34
 1/9 anonim válasza:
Gumit megneztetek a vegen? Nem volt lyukas? Ha nem volt az, akkor nyugi, nagy valoszinuseggel nem vagy terhes.
2014. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem.
2014. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:

ha a gumi ok volt:

nem

2014. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem volt lyukas, es nem is bennem ment el, tudom hogy elovaladek is tartalmazhat eletkepes spermiumokat, de nem volt lyukas a gumi.

Sex utan rogton lezuhanyoztam.

2014. dec. 25. 13:38
 5/9 anonim válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes!
2014. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Es a verzessel ez a problema, meg

Mitol lehet?

2014. dec. 25. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Van valaki aki erre jobban tudja a választ. Úgy hívják: orvos
2014. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-A beágyazódás NEM a szex utáni nap történik, hanem 7-10 nappal utána!

-A hátfájás az előrehaladott, több hónapos terhesség tünete, NEM pedig a koraié! Az oka a gyerek súlya!

-A terhességnek EGYÉBKÉNT sincsenek ilyen korán tünetei, csak minimum 2-3 héttel az aktus után!


Ha nem volt óvszer nélküli nemi érintkezés = nem tette be egy pillanatra sem; le se csúszott; ki se folyt, ki se szakadt, akkor nincs min aggódnod!


De ha mégis parázol, az egy jel arra: hogy túl korán kezdted a nemi életet....

2014. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szeretkezes utani nap meg is jott, idoben , de ez csak 3-4 oraig tartott

A beágyazódás nem másap, hanem 10-14 nap után van...

2014. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!