Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítséget és véleményt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget és véleményt szeretnék kérni tőletek, fogamzásgátlással kapcsolatban. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Előre kérek mindenkit, hogy csak az kommentáljon aki komolyan veszi az aggodalmamat és segíteni szeretne.Annyi lenne a problémám, hogy körülbelül 2,5 éve szerek fogamzásgátlót. A 7 napos szünetbe mindig megjött rendesen, de most először történt olyan, hogy egy fél napot késett körülbelül és gyengébb a vérzés, valamint nem görcsöl a hasam.(mindíg görcsölt a hasam, nem is picit). Nem maradt ki tabletta a 3 hét szedés alatt.Én mégis túlaggódom magam.

2013. okt. 24. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
ha rendesen szedted ne aggódj, hogy anyuka leszel
2013. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem is volt ilyen! :) évek óta szedtem, nekem egy teljes napot késett, és szintén alig jött és nem görcsöltem. csináltam tesztet, persze negatív volt. elmentem dokihoz, és ő mondta, hogy ez attól lehet, hogy túl régóta szedem. "pihentetni" kéne a szervezetem, abbahagyni, fél évig nem szedni, és aztán újrakezdeni, ha muszáj. :)
2013. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!:)
2013. okt. 24. 14:31
 4/8 A kérdező kommentje:
2. kommentelőtől kérdezném még, hogy neked ezután a következő rendesen megjött? vagy abbahagytad a gyógyszert?
2013. okt. 24. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a gyógyszerezés végefelé már szinte alig volt vérzés, az orvos azt mondta h ez normalis. görcsölni meg alig görcsöltem, ami szintén normális hiszen ezért(is)szedjük a gyógyszert. :D


vagyis én mostmár szerencsére nem..

2013. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok


nem, a következő sem jött meg rendesen, bár akkor csak fél napot késett, azóta viszont pontos, mint az atomóra :) amikor a doki mondta, hogy hagyjam abba, akkor voltam az első levél elején, és hát mivel még van 2 levél, azt mindenképpen beszedem. aztán majd akkor eldöntöm, hogy abbahagyom -e. még nem tudom :)

2013. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz, csinálj egy tesztet!

Minimális az esélye, DE a tabletta se ígér 100 %-os védelmet. Előfordulhat terhesség rendes szedés mellett is (pl. felszívódási probléma esetén).

2013. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is volt olyan, h hétfőreggel helyett kedden este jött meg. hát ne tudd meg, mennyit idegeskedtem. Akkor már kb. fél éve szedtem a bogyót, egy alkalommal se csináltuk óvszer nélkül, mégis teljesen beparáztam.

nincs előre megírva, h ezen a napon, ebben a percben kell megjönnie. Erre is ugyanúgy hat a stressz, mintha nem szednél tabit. szóval nyugi, vagy ha ilyenkor nagyon aggódsz, csinálj tesztet.

2013. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!