Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha menstrualok?

Lehetek terhes ha menstrualok?

Figyelt kérdés
Szept.7-en voltam egyutt 1 fiuval..nem vedekeztunk(szuz voltam),sajnos.abban a honapban beteg is lettem oktoberben ,nov-benes decemberben is csak azzal a kulonbseggel hogy nm tartott csak 2napot majdnem harmat es elso nap majdnem fekete volt a verzes...amugy 3tesztet ia csinaltam meg szeptemberben a menstruacio elott es utan is...de megis aggodom mivel most mintha hanyingerem is lenne..
2014. dec. 28. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Miért nem védekeztetek, tàn máris gyereket akarsz??

Vegyél holnap egy tesztet és csináld meg újra!

Lehetsz terhes igen! Hány éves vagy??

2014. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
18,mindharom teszt negativ volt
2014. dec. 28. 23:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Fekete volt a vérzésed és nem mentél orvoshoz?Lehetsz persze terhes, de akkor már 3hónaposnál is több vagy.Méhszájon kivül is lehetsz terhes.
2014. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Es azt nm mutatja ki a teszt?nagy az esely?:(hogy az lehetek?
2014. dec. 28. 23:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Szeptember ota mar lassan a hasadnak is kene latszani, mar par nammes januar van.

Es ugye ott van a 3 negativ teszt is!

Valami màs lehet itt a hàterben, talan pont az hogy, ennyire idegeskedsz hogy jajjj most terhes vagy e vagy sem? Teszt negativ, igy fordulj orvosjoz es megvizsgal, igy megoldast is kapsz hogy miert csak 2 napos a menstruaciod.es megnyugszol, hogy az orvos is kizarja a terhesseget.

2014. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Teszt nem mutata eselyt na ne nevetess meg 😊 ha teszted tolsd fel, megneznek szerintem tobben a tesztet hogy van ott valami csik, lehet nem is jol ertelmezed az eredmenyt, mar ezt is eltudom kebzelni.
2014. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam nogyogyasznal tudom illene...hallottam a hanyingert az is okozhatja ha nm fogyasztok eleg folyadekot en pedig nagyon nm is iszok max 2pohar folyadek egy nap plusz etvagyam sincs nagyon..
2014. dec. 28. 23:55
 8/14 anonim ***** válasza:
"Mutatja"
2014. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jo van ertelmezve...
2014. dec. 29. 00:00
 10/14 anonim ***** válasza:

A hányinger egy hónap után már jelentkezik, és általában megnõ az étvágy és kivánkodnak is a kismamák.


Menj el orvoshoz,mindenféle szempontból,mert hormonzavar is okozhatja a menszesz kimaradását.

2014. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!