Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha belém élvez a pasim lehetek...

Ha belém élvez a pasim lehetek terhes attól, hogy PCOS-m van? Rendszertelenül menstruálok L/18

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én is pcos-s vagyok, mellette pajzsmirigy beteg, és mégis egyszer nem védekeztem a férjemmel és teherbe estem. Nem bánjuk, hogy így alakult, de gondolom te nem szeretnél terhes lenni, így védekezzetek, a pcos-t pedig ne hanyagold el, keress egy olyan szakembert, aki segít a hármas kezelés felállításában.
2014. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az unokatesómnak azt mondták, hogy természetes úton soha nem eshet teherbe, és sikerült neki, persze véletlenül.
2014. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz! Egy barátnőm évekig küzdött PCOS miatt mire nagy nehezen össze jött a baba. Azt mondták az is csoda, hogy terhes lett, de most már tuti nem lehet több gyereke. Rá egy évre pozitív lett a teszt. Úgy, hogy nagy ritkán menstruált, de az sem tűnt normális menstruációnak, inkább csak olyan minimális valami jelentkezett.
2014. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz terhes. A természetet sosem lehet kiszámítani.
2014. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is minden doki ijesztgetett, hogy talán sosem sikerül. Eldöntöttük, hogy jöhet, abban a ciklusban terhes is lettem. A PCOS nem jelent meddőséget! Viszont ha akarsz babát, ha nem, kezelni nem ártana, mert nem csak teherbeesési nehézséget, korai vetélést, stb. okozhat, de korai cukorbetegséget is (ismerek 30 évest, aki már az lett), az pedig rontja az életminőséged, törődni kell vele!
2014. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első próbálkozásra terhes lettem csúnya PCOS-sel (sőt, előtte úgy is terhes lettem, hogy védekeztünk...), és totál rendszertelen ciklusokkal. Szóval igen, lehetsz.
2014. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja kezdtem el a 3-as kezelést már
2014. febr. 7. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!