Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt napján enyhe...

A nem várt napján enyhe barnázás, mire utal? Nem nagyon merek reménykedni, mert a höm vissza esett 2-tizedet, szerintetek mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Az elmult napokban már volt cici fájásom,de igaz nem olyan mint amilyen szokott lenni,viszont ma semmi cici fájás,semmi mensire utaló jel nincs csak egy kevés barnázás.
2010. febr. 3. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nemvárt nepján egész nap volt barnázásom,másnap meg pufff!Megjött!:(Épp a múlt hónapban.

Attól még Neked lehet,hogy nem mensit jelent,de azért ne éld bele a babába most magad:(Sajnos én is produkáltam mindennféle tüneteket,főleg a mellfájdalamta,de szerintem az PMS tünet volt.

Viszont most meg semmi mellfájdalmam nincs pé-től,és 10-e körül nem várom.

Sok siket!

Talán tesztelj egyet.

2010. febr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna én sem tudok semmi biztatót írni, valószínű mensi lesz belőle, de a biztonság kedvéért csinálj egy érzékeny tesztet, mert ha mégis baba, akkor azonnal orvoshoz kell menni, mert a barnázás is vér, az pedig terhesség alatt semmi esetre sem jó.
2010. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet(25.érzékenységü),de sajna negativ lett,viszont ma 1-tizedet fel ment a höm.Mensikor nem csökkeni kellene a hönek? Most már teljesen tanácstalan vagyok.
2010. febr. 4. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Figyi!Ha majd nem jön meg akkor,vűrj még 3-5 napot,és ha addig sem jön meg--pedig nemszokott késni--akkor tesztelj.

Arra az egy tizedes hőre Te ne adj!Holnap sajnos le is eshet:(Ne nézd ennyire a tüneteidet,mert úgy veszem észre nagyon rágörcsötél...

Kicsit engedd el magad,csináld a dolgod,terjed a fogyelmed.Így hamarabb is fog telni az idő.Ha van baba,akkor az ott lesz még jó sokáig--remélejük--,de ha nincs,akkor is kár idegeskedni,mert akkor a következő hónapban sikerülni fog.

Hidd el:Nem érdemes rágódni,hogy most sikerült-e vagy nem!Ha van baba,akkor azért,ha mg nincs,akkormeg úgyis lesz!

Ha nem jön meg rendesen,várj pár napot tesztelj!

Én deukkolok Neked!

2010. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!