Érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
29-én tehát ma kellett volna megjönnie, sajnos ehelyett már 26-án megjött. Illetve akkor annak tudtam be, viszont már 27-én este szinte semmi nem volt. Ami fura, hogy már másfél hete szúrkál a hasam, de inkább így a méhem. Sajnos amiket olvastam, hogy darabos-e a vér stb azt nem figyeltem, meg tampont használok és azon amúgy se tűnik úgy fel szerintem. Szóval ezek után szerintetek még van esély rá, hogy mégis terhes lennék?

2014. dec. 29. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendes vér volt, nem csak barna maszatolás, akkor nem valószínű, hogy baba van a dologban. Azért megnyugtatásképpen ellőhetsz szerintem egy tesztet, hogy ne rágódj rajta, ha nincs baba.
2014. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teszteltem terhességi teszttel is meg ovuval is. Igen, tudom hogy az ovutesztet jóstesztnek használni nem túl okos dolog, mert azt amúgy is több napig kell figyelgetni, hogy erősödik-e a csík. A HCG teszt negatív lett az ovu viszont (két tesztet csináltam egymást követő nap) erősödött egy picit. Szerintem nem lesz ebből már baba, azt már a terhességinek is rég ki kellett volna mutatnia..
2014. dec. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!