Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 13 nappal tesztelek...

Aktus után 13 nappal tesztelek mennyi az esély, hogy kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Amióta együtt voltunk azóta annyira aluszékony lettem nem bírok 4-5 óránál többet fentmaradni úgy hogy nem alszom. Lehet ez a terhesség jele?
2014. dec. 29. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből van rá esély, de jobb lenne csütörtök körül. Mire nem várod?
2014. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5 és 8. körül kellene megjönnie

ma volt 9 napja, de a 13. napon lesz lehetőségem venni tesztet

2014. dec. 29. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp várd ki sztem a hét végét.
2014. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak most/ ma van ovulációm, de én is nagyon aluszékony vagyok. Borzalmasan fáradékony vagyok... D.
2014. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az aktus számít, hanem az ovu.

Ha ovu napján voltatok együtt, akkor már jó eséllyel kimutatja.

De ha ovu előtt 3 nappal voltatok együtt, akkor még csak a DPO 10. napján vagy, ami korai.

2014. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy azt az utolsó válaszoló is írta, nem az együttléttől függ, hogy mikortól mutatja ki, hanem az ovulációtól.

Szerintem prpróbáld meg a 13. napon, amennyiben az együttlétetek pont az ovuláció napján volt. Ha nem tudod pontosan, hogy mikor volt az ovu, akkor az együttlét utáni 18. nap körül tesztelj elelőször!

Viszont az aluszékonyság biztos, hogy most még nem az esetleges terhességtől van. Lehet, hogy pl. vashiányod van. Ebben az esetben jó lenne, ha rendbeszednéd magad, mert nem túl jó így kezdeni egy terhességet! Szóval szerintem vizsgáltasd ki magad!

2014. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!