Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után hány...

Spontán vetélés után hány napra kell megjönni a mensesnek? Mennyi az esélyem a következő babára? Vetélés előtt, alatt és után sokat barnáztam!

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

25-42 nap között kellene megjönnie.

Minden esélyed megvan a babára.


Nekem is volt nemrég egy missed ab.-om. 40 nap után jött meg a mensim. 2 hétig véreztem, barnáztam. A következő ciklust kihagytuk, és a következőben már terhes is lettem.


Az előző terhességemnél én is barnáztam, később véreztem is. Most kapok progit és vérhígítót és minden rendben van.


7 hkm

2014. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 27 napra rá jött meg. Sokat barnáztam én is,és a vetélés előtt is. Három mensi után most pozit teszteltem. Ne izgulj :-)
2015. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!