Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek görcsölt a hasa amikor...

Akinek görcsölt a hasa amikor pozitivat tesztelt, milyen jellegű volt a Görcsölés és meddig tartott?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovatosan a gorcsolgetessel, ha barnazol is , akkor menj orvoshoz azonnal! Nem ijesztgetni akarlak, felre ne erts, csak nekem igy kezdodott a vetelesem, de aztan megmaradt a baba! Nem feltetlenul errol van szo, csak irom, mert nekem senki nem mondta h gond is lehet, mindenkitol azt kaptam , h ne panaszkodjak ez normalis, h faj a hasam...5 hetes voltam akkor.
2014. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mensi szerű fájdalom van,de nem erős. Megemelem a magnézium adagomat.
2014. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit érzel? Nekem mindjárt megjön érzésem volt. Most a harmadikat várom amikor meg kellett volna jönie akkor görcsöltem. Akkor negatívat teszteltem. Most két héttel meg semmit nem érzek és most lett pozitív a tesztem. Az első kettőnél meg mindjárt megjön érzésem volra amikor pozitív lett a tesztem.
2014. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egesz tegnapig menzi szerű görcsök voltak, nem olyan erosek, de azert éreztem. Viszont nem folyamatosan, hanem többször egy nap. Tesztem negativ volt tegnap. Ma viszont mar nem menzi szerű hanem a petefeszkem mintha kést forgatnanak.. Mellemen semmit nem erzek.. Van mar egy 25 honaposom, nala hogy lyen nem volt.
2014. dec. 30. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem barnazok...
2014. dec. 30. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!