Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki most Decembe...

Van itt olyan aki most Decemberbe tesztelt pozitívat és beszélgetne a babavárásról?

Figyelt kérdés
Én Ma reggel teszteltem egy szép erőset, második baba a nagy már 2 éves. 2 negatív után egy olyan erőset teszteltem, majd leugrik...Szép Karácsonyi ajándék. Bár már szerintem 6 hetes lehettek, de a lányomnál is kivártam. Bár most nem olyan erősek a tünetek, de megvan. Ünnepek után irány az orvos.

2014. dec. 24. 13:10
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Dec. 8-án teszteltem a nemvárt előtt egy nappal.

6+1 hetes vagyok. Tegnap voltam uh-n, és 17 mm-es petezsákban 5 mm-es embriót láttunk és pulzálást.

Nekem sajnos csak 3 angyalom van odafent.

2014. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Gratulálok a picihez, és sajnálom az agyalkáidat. Bárcsak ezt sose kellene senkinek átélnie. Szerintem én is 6 hetes lehetek, mikor a lányomat vártam, akkor is jóval megvártam míg elmaradt, és mire orvoshoz mentem akkor már 9 hetes volt, így nem bánom, mert csak végigidegeskedem. :)

Ezek az ünnepek bekavarnak, de hétfőn hívom az orvost, és valahova remélem hamarabb kapok időpontot. Ha van kedved beszélgethetünk ... a későbbiekben is.

2014. dec. 24. 14:32
 3/60 anonim ***** válasza:

Jól teszed, ha kicsit vársz! Ha nem vérzel, akkor nincs miért orvoshoz szaladni. :)

Szívem szerint én sem tettem volna, de mivel alapban veszélyeztetett terhes vagyok, így be vagyok rendelve minden héten. Így aztán paráztam is, hogy jaaaj csak ne legyen méhen kívüli, jaaaj jó helyen tapadjon meg, nőjön, ne essen össze, ne legyen üres, stb..


Az ünnepek alatt azért húzd ám be egy kicsit a kéziféket. :) Pihengess.


Vannak tüneteid?

2014. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Ingerültség, mellfeszülés, néha émelygek, de inkább csak gyomorégés. De a lányomnál, nonstop hánytam (elnézést a nyers használatért). 3 hónapig alig ettem, a végén pedig fent ült a gyomromon, így azért nem ettem.Na jó nem kis súlyú vagyok én sem, így volt mit leapsztania rólam.Én a magas vérnyomás miatt voltam veszélyeztetve végig. A végén minden héten 2-3 szor kontrollon voltam.
2014. dec. 24. 19:02
 5/60 anonim ***** válasza:
Szia! Èn ma reggel teszteltem pozit. Alig hiszem el! Napjában többször megjön èrzèsem van nèhány napja. Ez nálatok is így van?
2014. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Nekem a lányomnál egy az egybe így volt. De most nem, csak mikor már kiakadtam mindenen akkor lett gyanús. Így vártam és tegnap így lett pozi. Mostmár csak orvos kell hogy lásson.Anno már 3 cm-es volt mindene megvolt mikor az első UH készült. Majd látjuk. MOst enyhe hasszurka van de ez volt a lányomnál is. Reméljük a hányinger elkerül, azt nem kívánom senkinek, de kibírható.
2014. dec. 25. 19:19
 7/60 anonim ***** válasza:

#5, igy van nálam is, és a legtöbbünknél.

Ez pár hónapig meg is marad.

Ha már kellemetlen, akkor igyál / vegyél be magnéziumot.

2014. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:

Én ma teszteltem pozit. 5hetes vagyok

:) hát nagyon izgatott vagyok. 1babuci, 3.honapba jött össze. A köldökom alatt szurkal +cicifajdalom, de nem vészes :)

2014. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Nekem se erős.a lanyomnal elviselhetetlen volt.10 hétig.ez enyhébb kivéve a mellem az nagyon feszül.
2014. dec. 27. 11:58
 10/60 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, és érdekes, de nekem semmilyen tünetem nincs.
2014. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!