Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbeesés a...

Lehetséges a teherbeesés a ciklus 27. napján?

Figyelt kérdés

Megszakítással védekezünk, mert nem feltétlenül szeretnénk gyereket, de úgy vagyunk vele, hogy ha becsúszik, hát ez van, nem vág földhöz annyira.

Egész hónapban így csináltuk, kivéve egy nappal azelőtt, amikor meg kellett volna jönnie. Ekkir belém ment, és most már egy napja késik. A kérdés az, hogy mi a valószínűbb, hogy a megszakításos közben jött össze, vagy pedig az utolsó napon? És ha az utolsón, akkor mikor mutatná a teszt?


2014. dec. 30. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A 27. napon akkor van igazi esély, ha ez a ciklus jóval hosszabbnak indult a szokottnál (~40 nap).

Spontán ovuláció is létezik, de nem nagy az esélye.


Ha a rendes ovuláció környékén is voltatok együtt, akkor akár a megszakítás is elég lehetett.


Ha a végén fogant, akkor kell még ~2 hét a tesztnek,

ha rendes időben, akkor már lehet kimutatná.

2014. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem két hét után mutatta ki a tesztem a mostani babámat. Ma teszteltem pozitívat.
2014. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az orvosom szerint nem..
2014. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!