Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély teherbeesni a...

Mennyi az esély teherbeesni a ciklus 7. napján?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt ma már kezdődött a tojásfehérjés nyák. 27 naposak általában a ciklusaim
2014. dec. 31. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég kicsit. Szex utáni napon nem is mérvadó nyákot nézni, szerintem inkább az folyik ki belőled. A 27 napos ciklus sem utal korai peteérésre, 13-14. napon lehet peteérésed. Legyetek együtt akkor amikor jól esik, csak a 10. naptól úgy egy hétig ne hanyagoljátok el.
2014. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van rá esély.
2014. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27napos ciklus mellett nincs esély.Eleve kb. 5. napig menstruálsz.Meg,ha a menszesz első szakasza 7napos lenne a második szakasz meg mondjuk a legtöbb napos 16,akkor meg 23naposak lennének a ciklusaid.
2014. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50% vagy igen vagy nem...majd kiderül.Minek eszed magad ezen semmit nem tudsz befolyással lenni.
2014. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most hasonló cipőben vagyok én is. A ciklus 7. napján vagyok van termékeny nyákom és a mellem is elkezdett fájni pont mint félidőben. Ma meg már a hőm is felugrott.Anno anyunak is a ciklus 5. napján fogantam.
2014. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28 naposak a ciklusaim, a 8-ik napon estem teherbe... 30 hetes kismama
2015. jan. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy akkor estél teherbe amikortól számolnak.Engem a menstruáció előtti 2naptól számolnak.Akkor meg nem eshettem teherbe.így te sem tudhatod biztosra,hogy a 8.napon estél teherbe.
2015. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tuti, h a 8-ik nap volt, mert utána nem szexeltünk....:-)
2015. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. pontosabban óvszer nélkül nem és a köv menstruáció előtt, ami már nem jött meg, az 5-6 napon már nagyon halvány pozit teszteltem. de nem akarom szétoffolni a kérdező topikját...
2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!