Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi tesztről...

Facelle terhességi tesztről vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy ilyen tesztet... 5 percen belül csak a kontroll csík látszódott,de amikor egy óra múlva ki akartam dobni, és ránéztem, ott volt a második csík...
2015. jan. 1. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem semmitől lett ott a 2.csík..

Lehet 10 perc múlva is ott volt csak akkor már nem nézted.mutasd a tesztet.tedd fel a fotóját.Èn akárhányszor csináltam tesztet csak akkor lett 2 csíkos amikor terhes voltam.


3 gyerkőc anyuja

2015. jan. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez mutatta ki legelőször a kisfiamat. Eleg halvany volt a csík, de jol kivehető volt. Nem is tévedett, az eredmény itt alszik, már két éve velünk ;-)
2015. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltudod tenni a képet a tesztről ide?
2015. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem csinál jó képet a telefonom, így nem tudom felrakni... Azóta csináltam 2 másik fajta tesztet, és azok kb 20 perc múlva mindegyiken ott lett a második csík. Nem tudom mi lehet, de eléggé kétségbe vagyok esve
2015. jan. 3. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltál azota tesztet ? :)
2015. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!