Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hosszú menstruáció mire...

Ilyen hosszú menstruáció mire utalhat?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2 menstruációm így jött meg: 4 nap pecsételés,2 nap erős,2 nap közepes és 2-4 nap gyenge ami általában kávézacc színű.Az első ilyennel nem foglalkoztam,de most,hogy megint így jött meg jövőhéten felkeresem a nőgyógyászom.A tesztjeim negatívak.
2015. jan. 2. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A pecsételés nem számít még bele a menstruációba, de az, hogy 4 napot tart, mielőtt megjön, progeszteron elégtelenségre utal. Ez önmagában is oka lehet annak, hogy nem sikerül a baba.
2015. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A mensi előtti pecsételést gondoltam,hogy a progi hiány okozhatja,de a rendes vérzés utáni napokig tartó kávézacc szerű gyenge valami (több mint amikor pecsételek) az mitől lehet?
2015. jan. 2. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a mensi lecsengése normális, ha kicsit lassabb, bár a 4 nap az nem rövid. A mensi előtti barnázás valóban progeszteron hiányra utalhat, aminek az oka lehet D vitaminhiány. Keress fel nőgyógyászt, illetve én endokrinológussal nézetnék hormonértékeket a helyedben. A mens mentist tudom ajánlani.
2015. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.Márciusra van időpontom endokrinológushoz,februárban megyek 3 ill. 21 napi hormonsorra + cukor és inzulintermelésre.
2015. jan. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!