Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szilveszter estejen, nagyon keves idore kb 5 percre hagytam hogy berakja a baratom gumi, tabletta minden nelkul. Ezen az ot percen kivul nem volt semmi mas mert nem volt nala semmi. Nem elvezett el semmi.. megis nagyon felek. A heten vagy a jovoheten kellene megjonnie. Cisztam miatt szokott kesni, sot kihagyni is. Mi a teendo? Lehet hogy most csak bekepzelem mar de kicsit szedultem is felkeles utan 2oraval kesobb. Mit tegyek? Lehetoleg ugy hogy edesanyamat kihagyjam ebbol? A bunko megjegyzesektol legyszives kimeljetek. 17L

2015. jan. 3. 13:24
 1/9 anonim válasza:
Wrong category.
2015. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2015. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hiába tesztel még nem mutatná ki.

Az aktus után min. 10-14 napot kell várni, mire tesztet csinálsz.

2015. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyébként extra minimális az esély rá, ne parázz.
2015. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De miért hagytad? Ezt meg tudod magyarázni?

Ha a héten, jövő héten kellene megjönnie, akkor szilveszterkor simán lehetett peteérésed. Az előnedv pedig tartalmaz spermát.

Igen, teherbe eshettél.

2015. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor orvoshoz kellett volna menni esemény utáni tablettáért. Ha nem jönne me és tesztelj. Amúgy ha terhes vagy nem fogod tudni anyudat kihagyni, hacsak nem a napokban fogod tölteni a 18-at. Amúgy meg az ő beleegyezése is kell az abortuszra ha nem szeretnéd a babát megtartani.
2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esemeny utani tablettat mennyi ideig vehetek be? Es azt receptre vagy kiadjak anelkul is?
2015. jan. 3. 14:03
 8/9 anonim válasza:

A szédülést lehet, hogy tényleg csak beképzelted.

Amúgy 3 nap és receptre adják.

2015. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Receptre! Ha jól tudom ahhoz nem kell anyukád. 72 órával az esemény után maximum...most vagy a 3. napon ugyhogy hacsak nem csípsz még el valami rendelést erről lassan lekésel. A pasidtól kérdezd már meg hogy tudja e hogy ebből baba lehet illetve hogy neked mennyire megszenvedi a szervezeted akár az esemény utánit akár az abortuszt akár a szülést. Illetve értem én hogy szerelmes vagy és nyilván a pasid azt mondta, hogy vigyáz ő és okos lesz meg csak egy kicsit ennek ellenére most stresszelsz össze vissza teljesen jogosan. Kell ez Neked?
2015. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!