Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek hogy terhes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy terhes a barátnőm, lehetséges hogy csak ennyitől már?

Figyelt kérdés

Már pár éve tervezzük, hogy elveszítjük de még nem jutottunk el odáig tehát mind ketten szüzek vagyunk még, de mostanában elkezdtünk egymás "szerszámát" megnézni meg megfogni stb de semmi komoly

De ma mikor ujjazta m egy kicsit akkor véletlenül hozzá nyúltam a nedves bokszeremhez és folytattam utána.

utána olvastam de csak megkérdezem itt is

Légy szíves segítsetek és ne ítéljetek el

Köszönöm előre is !


2014. júl. 19. 17:51
 1/9 anonim válasza:
Hidd el azért nem ilyen egyszerű teherbe esni! Ha beleélveznek valakibe se 100% hogy az lesz, szóval nyugodj meg tuti, hogy nem terhes!!!! Hány évesek vagytok?
2014. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első, és ha kicsit beteszi gumi nélkül? :D
2014. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Első vagyok :D Nem kellene betenni gumi nélkül semmit sehova!!!! De szerintem ha hozzáér a boxeréhez még nem lesz terhes a csaj! Gondolom csak a külsejéhez ért hozzá nem pedig bele vagy nem tudom, de akkor is nagyon kicsi rá az esély!
2014. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze attól nem lehet .. :D de ha guminélkül csináltuk kicsit? :D nagyon félek hogy nem fog megjönni :D
2014. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Úgy látom jól szórakozol! :D Tele van ilyen kérdésekkel a gyk mindenki így csinálja aztán meg parázik, hogy jajj az előváladék. :D
2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ja, csak pár másodpercre tette, termékeny időszakban sem voltam, és most azért bennem van a para ..
2014. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Legalább fiú vagy?:D
2014. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat attol fugg mennyire volt nedves meg melyik oldalat fogtad meg
2014. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: én fiú vagyok , aki meg másodjára kommentelt az meg gondolom nő
2014. júl. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!