Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszt csik most...

One step teszt csik most negativ vagy halvany?

Figyelt kérdés

Tescoban vettem 2 db os.one step a neve. Megcsinaltam az egyiket es negativ lett leraktam pont vendegek jottek.mire kesobb ujra raneztem nagyon halvany masodik csik van rajta.1 en kellet volna megjonie.

Neha gorcsol a hasam.

Ez a teszt jo marka megbizhato?

Meg nem hasznaltam soha ilyet.


2015. jan. 3. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia en is hasznaltam one step testet de en az ebayrol rendeltem es nekem negativ lett ami igaz :)
2015. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig valósat mutatott. A halvány csík is pozitívat jelent ha időn belül jött ki.
2015. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudsz kêpet fetölteni? Ablakos tesztet vettél? Amúgy hq időn túl jött ki akkor sajnos negatív.
2015. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nemtudok fenykepet felrakni mert nem jo a fenykepezo gepem.

Martogatosat vettem.

2015. jan. 3. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig ilyet használtam (pár százat ellőttem már belőle, az évek során). 90%-án időn túl halványan látszik a tesztcsík helye. Ezt én már megszoktam, de gyakran látom, hogy másokat összezavar. Időn belül, rózsaszín halvány csík a pozitív, minden más csak száradási. Ezeknél a one step teszteknél különösen jól kivehető száradási csík van, két hónapban is elbizonytalanított. Azóta az idő lejártakor kidobom és nem nézem, mert úgy is látszik rajta valami, de az nem az. Amikor terhes lettem, egyértelmű, halvány, de rózsaszín csík volt rajta, már 2 nappal mensi előtt.
2015. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!