Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Mik az elso...

Mikor teszteljek? Mik az elso jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnek babat, es attol felek siman bekepzelem az elso tuneteket... Mult honap 5-en voltunk egyutt, szinte szabalyos a ciklusom (mindig 28-29nap), es nem jott meg meg... :) Kb. 1, masfel hete nagyon faradekony voltam, napkozben is elaludtam a kanapen... Eteleket is kivanok hirtelen eteleket, ami altalaban nincs otthon (bar ez a tulajdonsagom kiskorom ota elojon neha), es tegnap undorodtam a felkarikazott mangalica kolbasztol... :D

(Olyan kerdeseket legyszi ne irjatok, hogy mert nem probalkozunk tobbet, megvan az oka, de errol nem szeretnek targyalni, koszi :) )


A valaszokat is koszi!


2015. jan. 3. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha kimarad az menstruacio eleg nagy tunet. Csinalj tesztet reggeli pisibol es megtudod.
2015. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hát a mangalica kolbásztól én alapból hahaha :D

hát mi 3-szor próbálkoztunk 1 hónap a kicsivel,nekünk is meg volt az oka,hogy miért. közben teszteltem szinte hetente és az utolsó tesztem lett pozitív. a nem várt napján, szeptember 11-én negatív lett. de nem jött meg továbbra sem. aztán a következő tesztet 16-án este csináltam az már halvány pozitív lett. el sem akartam hinni,reggel újat csináltam ugyanezzel az eredménnyel. hálistennek azóta már itt rugdosódik most is miközben írok :D szerencsések vagyunk de nagyon,hogy mindössze ennyi után összejött. remélem nektek is a kis manó érkezést jelzi,hogy késik. :)

2015. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, kicsit rosszul írtam a dolgokat és el is felejtettem valamit.

Szóval 4-én voltunk együtt, és másnap jött meg, de csak 3 napig tartott az öt helyett és kevés is volt... most pedig ugye nem, pedig már kellett volna.

Olvastam több helyen, hogy az első mensi megjöhet még, csak nem tudom ez mennyire hiteles, plusz érdekel a véleményetek.

Ja és én alapból szeretem a mangalicát... :D

Remélem már én is úgy gépelek, hogy a kis kincsünk is itt van... :)

Köszi a gyors válaszokat!

2015. jan. 3. 18:10
 4/22 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanigy volt mint nalad. 2012 junius 3an kellett volna megjonnie, vagyis a nem vartam aznap volt, elott valo nap egyutt voltunk. Masnap meg is jott, egy napig tartott. Utana csak honap vegen sikerult ujra egyutt lenni ami julius 4en delutani pisibol nem lett volna pozitiv tesztem. Mivel kesett csinaltam egyet. Nalunk igy jott ossze. :-) 2 eves lesz azota a lanyom februarban. :-)
2015. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De jo ezt latni!

Akkor holnap tesztelek, remelem nekem is osszejott igy mint neked :)

2015. jan. 3. 20:22
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja es most akadt meg a szemem azon, hogy kislany lett :) errol hallottatatok mar, hogy a lany spermium tovabb birja? Szerintetek ez mennyire igaz? igy nagy valoszinuseggel kislany lesz? Ennek nagyon orulnenk, mert mindketten csajszit szeretnenk elsore :)
2015. jan. 3. 20:26
 7/22 anonim ***** válasza:

Errol nem hallottam h emiatt lehet kislany. :-) de nekunk latod bejott. :-)

Most epp a kistesoval probalkozunk mar 4 honapja, jovoheten derul ki sikerult-e vagy ismet sikertlen volt. Neked megy a drukk hatha ugyesek voltatok. :-)

2015. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
2-ik vagyok. én nem hallottam ilyet,hogy a lány sperma tovább bírja vagy ilyesmi. nálunk a párom apukája 3 fiút hozott össze :D az én családomban apai ágon egyedüli lány vagyok és úgy néz ki nekünk is kislányunk lesz,tehát a pároméknál is így lesz. annyira kiszámíthatatlan,hogy mi lesz a neme.
2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A tudomány által alátámasztott tény, hogy a lány spermiumok fejének alakja inkább lapos és ovális, a fiúké pedig kerek, így gyorsabbak lehetnek, mint a csajok (modellezték). Ebből ugye arra következtetnek hogy ha ovu körül bújnak össze a szülők, akkor nagyobb esély van kisfiúra. Persze nagyban befolyásoló tényezők az apa és az anya génjei, de a kísérletek, statisztikák azt mutatják, hogy a fent leírtak is reálisak.

Köszi a drukkot!

2015. jan. 3. 21:25
 10/22 A kérdező kommentje:
És természetesen én is szurkolok a második lurkóhoz!! :)
2015. jan. 3. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!