Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a nem várt napon...

Mit jelent a nem várt napon magasabb hő?

Figyelt kérdés
36.2 36.5 itt körül mozgott az elmúlt napokban.Ma reggel a nem várt napon viszont 37.Ez mit jelent?
2015. jan. 3. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Anélkül semmit, ha nem tudod hónapokra visszamenőlegesen hogy máskor hogy alakult!


Van, akinek csak a nemvárt UTÁN esik le a hő, így az aznapi magas SEMMIT sem jelent.

2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van.

A menses 2. napján is leeshet. Neked kell ismerned a ciklusodat.

2015. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 36.2-36.5 nekem alacsonynak tűnik, ilyenkor közelebb kellene lennie a 37-hez. Ez igy lehet sima hőemelkedés, vagy amiatt is hogy fél órával korábban vagy később mérted. Régebb óta méred vagy most.kezdted? Én 5 hónapig mértem, nekem az árulkodott hogy 13-15 nap között volt mindig a dpo-m, és legkésòbb a 15. dpo-n mindig leesett és megjött, kivêve amikor nem akkor még aznap a 16. dpon pozit teszteltem.
2015. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!